Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Ynetici2Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Ynetici3Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Hohohohohoh Trololololol

+9
Solveliss Bléndl
Yvonne Carterville
Alicja Miłosz
Yvonne Strahovski
Lill Goldwill
Lynette Heloise Sneaux
Phill Goldwill
Aphrodis Audrey Phyllis
Alphonse Djrmörk
13 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 6:49 am

Hani ben? Sad
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:49 am

Hemen ekliyorum kızıl daçmin.
Constantjine F. Seghers
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Constantjine F. Seghers

Lakap : Takeaael.

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:01 pm

Senden pek haz etmiyorum bayım. Garip geliyosun bana açıkçası senden çekiniyorum. Yani yanına yaklaşmaya korkuyorum, anlarsın ya abisi. İşte böyle korkutmasana beni. SadSad Ayrıcana kim olduğunu bilmediğin kişiyim ben. Suspect Çekiniyorum yani senden, olmadı salla bişeyler bibi ilanımda var. Bu arada feyk atmadan salla. (Sad:
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:29 pm

Düşmancığım eheh.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

Lakap : Ty.

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 8:38 am

Ben de geldim ben de çokzel bu karakterin kurgusu, Tybalt'la kurgusu olmazsa ben ölürüm. Şey, Tybalt da aslında fazlasıyla sorguluyor böyle Tanrı'yı falan ama aşırı derecede şüpheci o konularda. Negatif enerji kullanıyor böyle nefrettir, korkudur falan hepsine hükmediyor bizimki. Sen bunu yanına çekmeye çalışırsın işte zaten hafiften meyilli falan sonra da birlikte çalışırlar işte suç ortağı gibi bir şeyler olurlar. Böyle bir şey geldi benim aklıma, olmadı dersen ekle işte bir yerlere, yeter ki kurgu olsun. ^^
Esther E. Moriérty
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Esther E. Moriérty

Lakap : Nissohtar

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 1:01 pm

Saygın hadi kurgu yapalım. Esther'ciğim hafif gothic. Böyle büyüylen müyüylen uğraşıyo' yeteneği sağolsun. Ha gothic dediysek saçma salak suratını kapayıp falan gezmiyo'. Avatardan falan anlaşıldığı gibi gayet taş bir arkadaşımız. Kişiliğini tam oturtmadım da... İnsanlarla çok içli dışlı değil, kendi halinde, Baphomet'in şeytanın adını lekelediğini falan düşünüyor olabilir mesela. Ya da illuminati tarzı şeyleri gösteriş olarak görüyordur. Kötülüğün ve inancın insanın içinde olduğuna inanır. Ha bir de şey, Vatikan'da büyüdüğünden böyle fazlasıyla dinle boğulmuş biri. Papayla bile tanışmış kızcaazım. Ama yine de Hristiyan inancına yakın değil falan. Aman bul işte kurgu u.u
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 3:27 pm

Ekledim hepinizi ^^

Hohohohohoh Trololololol
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2