Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Hohohohohoh Trololololol Ynetici2Hohohohohoh Trololololol Ynetici3Hohohohohoh Trololololol Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Hohohohohoh Trololololol

+9
Solveliss Bléndl
Yvonne Carterville
Alicja Miłosz
Yvonne Strahovski
Lill Goldwill
Lynette Heloise Sneaux
Phill Goldwill
Aphrodis Audrey Phyllis
Alphonse Djrmörk
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

Hohohohohoh Trololololol Empty
MesajKonu: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 6:05 pm

Karakterim hakkında bilgiler vereceğim copy-paste şeklinde

Kişilik ;
Spoiler:

Yaşamı ;
Spoiler:

Bunun dışında Murat 131'i,Modifiyeli Şahin'i,İsmail Yeka'yı.Yurtsever Kardeşleri sever fakat en sevdiği şarkı Burhan Çaçan abimizden Liseli vardı ya ah o liseli idir.Şaka,şaka kaçma hemen başlıktan,iki saattir ne anlatıyorum.Adam Elit diyorum.Her neyse,her ilişkiye açığım,belirli aradıklarım yok yani.

İlişkiler ;

Aphrodis Audrey Phyllis - Tarafıma çekmeye çalıştığım kişilerden,aynı binadayız,hoş kız.
Phill Goldwill - Oldukça zeki,Tesla gibi olmasa da onun fikirlerini yansıtan bir tarzı olduğuna iddiaya bile girerim.Fakat beni ucube olarak görüyor,ben ucube değilim.Ucube olanlar,benim elimde bulunan o sanatçı topluluğu,hepsi benim izlerimi taşıyor.Seninle anlaşabilirim.Çünkü aynı özelliklere sahibiz ZEKİYİZ!Gel bunu Kutsal bir güç için kullanalım.
Lynette Heloise Sneaux - İşte bu kızı seviyorum.Kendisi ve Dünya için doğru olanı yapmayı seviyor.Sanırım onunla birlikte Kardeşlik için birçok kaynak sağlayacağız.Çağa ayak uydurun sizi Damalı zemin çocukları.
Lill Goldwill - Phill'in kardeşi,fazla samimiyetimiz yok,fakat onun benim hakkımda Phill gibi düşündüğünü sezinleyebiliyorum.
Solveliss Bléndl - Farmoson,hoş,tarafıma çekebileceğim biri.Hadi dostum onlara küçük bir Gökkuşağı yarat,aydınlansınlar.
Alicja Miłosz - Soğuk biri,en azından bana karşı,fakat onunla iyi anlaşabileceğimizi sezinliyorum.Umarım sezgilerim yanılmıyordur.
Constantjine F. Seghers - Fazla tanıdığımı söylemem fakat iyi bir çocuğa benziyor.
Euterpe Châtillon - Düşman
Tybalt A. Wright - Amaçlarımız aynı,kendi tarafıma çekeceğim.
Esther E. Moriérty - Sanırım fazla anlaşamayacağız,fakat anlaşmak için elimden geleni yapacağım.

En son Alphonse Djrmörk tarafından Salı Eyl. 13, 2011 3:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 6:48 pm

Hoho İlluminati gördüm. Benim ki de ataist de azıcık ucundan. Baphomet'e doğru sürüklemeye çalışıyor olabilirsin Aphrodisçiğimi.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 6:50 pm

Ahahahah.Çarpılacağımızı hissediyorum.Bu arada hemen ekliyorum seni. ^^
Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 6:54 pm

Şuan yan sekmede bi adamın İlluminati hakkında blogu açık valla. Onun yan sekmesinde de 2012 senaryoları. Altta arkadaşla da Tanrı hakkında tartışıyoruz falan. Bahıyım. Henüz şimşek falan yok havada asdfsd Öhm tamam gittim ben u.u
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 7:01 pm

Şimdi o adamın blogunu biliyorum ben,sanırım o adam michaelsikkofield nickli kişilik,ha okumuyorsan,oku.MKULTRA'yı filan anlatıyor.Sonra Gökkuşağının bittiği yer'in anlamını açıklıyor.Çok eyi yani.Neyse ben de susayım.
Phill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Phill Goldwill

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 8:04 pm

Phill onun dikkat çekme çabasında olan bir ucube olarak görüyor. Hiç samimiyet kurmamalarına rağmen Phill'in tepkisini üzerine çekmiştir. Böyle bir şey düşünüyorum tabi farklı düşünüyorsan orta bir şeyler bulabiliriz.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 8:11 pm

Şimdi aslında olabilirsiniz,olamazsınız diye bir şart yok,fakat bu Alphonse insanları kendi tarafına çekmek için hep yakınlarında bulunmayı ihmal etmeyen biri,1 zeki beyin bile onun için büyük bir yardım olur.Neden?Çünkü adam onu Kardeşler namına kullanacak.Her zaman zeki insanları seviyor,ayrıca Şu Mental ile başlayan kurguya da katılabilir.Amaç bir çok yeni beden,zeka bulmak ama sen dersen Phill bunu yutmayacak kadar zeki.Eyvallah derim ne diyeyim.Şimdilik dediğin gibi ekliyorum.Fikrin değişir ise editlerim.
Lynette Heloise Sneaux
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lynette Heloise Sneaux

Lakap : Sık kafasına nazım.

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 9:08 pm

Alphonse Djrmörk demiş ki:
Şimdi o adamın blogunu biliyorum ben,sanırım o adam michaelsikkofield nickli kişilik,ha okumuyorsan,oku.MKULTRA'yı filan anlatıyor.Sonra Gökkuşağının bittiği yer'in anlamını açıklıyor.Çok eyi yani.Neyse ben de susayım.

Mesela ben o blogu geçenlerde görmüş, bir güzel de göz gezdirmiştim. Kurgun çok ilgi çekici böyle çok hoş.

Nasıl bi şey olabilir bilmiyorum ama kurgu yapmalıyız, evet. Şey de olabilir, bizim kız zehriyle ikna bile edebiliyor o derece yetenekli fsufsdgdshgıo
Alphonse arkadaşımız zaten onu tarafına çekmiş olsun, böyle beraberce çalışsınlar. İkna olmayanları çok güzel ikna edebiliriz. Tabii şu kafayla aklıma gelen ilk şey -ve en saçma şey- bu, sana uyar mı bilemem *.* gsaupfdfsdgh
Bi illuminatiye karışmadığımız kalmıştı, onu da yapalım, ziyanı yok. dgsbaıufsagdsg

http://havadakiburun.tumblr.com/
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 11:25 pm

Suç ikilisi.Vay canına hoşuma gitti,o zaman seni 300ler Meclisine yakın bir mevkide bile tutabilirim.Hatta direkman 300ler Meclisine aldırabilirim-Çaktırma,İki taraftan da asil olduğum için bana karşı gelenler sadece benim gibi asil olanlar olabilecek,sanırım onları da küçük bir miktar para ile susturabilirim-Eh anlaştık o zaman.Hadi oyun başlasın.
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 11:44 pm

Bende isterim. Bende kurgu isterim. Bana ne bana ne. Mm... Amaaa... Kurgu yok aklımda. Ne biliyim Phill'in kardeşi ya bu, fazlaca biliniyor bu ikisi. Böyle ensestimsi bir ilişkileri var Phill'le. Falan. Öyle işte. .-.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 11:48 pm

Özel yetenekten anlamıştım zaten.Çoğalın çoğalın sorun teşkil etmez Alphonse için.Abin benim hakkımda ön yargıları olan biri,aynı genleri taşıdığınıza göre senin de öyle bir yapın olacağını düşünüyorum.Haksız mıyım?
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 12:32 am

Haklısın v.v
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 12:57 am

Ekledim o zaman ^^
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 12:25 pm

Kurgu yapmalıyık *-* Lorelei C -syoadını yazamıyorum- var bi de HIMYM hayranı o da falan asdf Onunla her türlü kurgu olur k5
Yvonne iseeee, ablan oluyor. Kurgusu çok değişik falan abarttım -CHUCK FOREVER-; bknz başvuru şeysi -http://chosenmaster.turkforumpro.com/t232-strahovski-yvonne
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 12:39 pm

Abla bulduğuma sevindim.Onu kollayacak,buraları tanıtacak biri gerekli çünkü.Lorelei ile kurguyu da konuşuruz.Çok güzel olur,çok da iyi olur.
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:42 pm

Noa ile de Alicja ile de kurgu istiyorum, hihi.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:47 pm

Yapalım kızıl daçmin seninle kurgu.Bu arada ikinci spoiler durduğu takdirde günah benden gider daçminim. Rolling Eyes
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Lakap : Ivy.

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:48 pm

Ünlüne tapıyorum, o yüzden kesinlikle kurgumuz olmalı, ancak aklıma bir şey gelmiyor Very Happy

Yvonne'un kişiliği:
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:49 pm

Peki ya senin spoilerına ne demeli? Allahsız Alp. Sad
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:52 pm

Ece ben hemen bu iki karakter hakkında kurgu düşünmeye başlıyorum.Aklıma bir şey gelirse sana söylerim.^^

Daçminim Allahsız zaten bu.Baphomet rulz takılıyor,dinden imandan çıkmış bir insan bu.(yaşlıfacebookamcasımodon)Öyle tatlı tatlı kaplan taklidiği yapma güzelim ben de şeker var(yaşlıfacebookamcasımodoff)
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:54 pm

Zaten o bilinçli bir göndermeydi. Msne gelsen de kurgu şe'etsek mesela?
Solveliss Bléndl
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Solveliss Bléndl

Lakap : sık kafasına nazım!

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 4:46 pm

Farmason bir kurgumuz olabilir.Solveliss in pek tanrı adamı olduğu söylenemez Razz Tarafına çekmeye çalıştığın kişilerden olabilir, hem ışık falan büküyor ayinlerde işe yarar yani korkuturuz milleti falan Razz
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 4:50 pm

Olur da ayin düzenlemek pek Alp'in işi değil,içi kalkıyor ayinlerde,katılmıyor ayinlere zaten.Ama yanına çekebilir.
Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 4:55 pm

Bu arada Alpçiğim. Aph de seni tam tersi yöne çekmeye çalışır kişiliğini severse söyleyeyim. Pis, kaka onlar moduna girer yani. Kurguya bunu da ekleyiver yani.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

MesajKonu: Geri: Hohohohohoh Trololololol   Hohohohohoh Trololololol Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 5:04 pm

Kurgu ilerledikçe editlerim ben.Dediğim gibi karakterim hiç bir dini olaydan yoksun,bir tek bunu biliyor.Fikri değişebilir.

Hohohohohoh Trololololol
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki