Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Ynetici2Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Ynetici3Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^

3 posters
YazarMesaj
Acenath E. O'morose
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Acenath E. O'morose

Nerden : Kökeni Mısır'a dayanıyor ama Londra'da doğmuş, büyümüş. ^^
Lakap : Ace veya E. (Aslında ismimi söyleyebilirsin yani bakma bana öyle.)

Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Empty
MesajKonu: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimePaz Ekim 02, 2011 7:12 pm

Evet, öneri üzerine kişisel ilan açma planımı şu anda şu satırları yazarak gerçekleştirmeyi hayal ediyorum. Artık benimde bir ilanım var diyesim var şu anda. İlgilenenleri başlığımı okumaya davet ediyorum falan. Aslında bunları okuyorsanız zaten ilanımdasınız. Neyse ben fazla uzatmadan ve sıkmadan yeteneğim, kişisel özelliklerim ve geçmişim ile ilgili bilgileri aşağıdaki spoilerlarda anlatayım size.

Genel Bilgiler *-*:
Kişisel Özelliklerim ^.^:
Karakterimin Geçmişi =B:
Yeteneğim (=:
Bütün gereken bilgileri verdiğimi düşünüyorum ama yine de aklınıza takılan bir şey olursa bana sorabilirsiniz.
Bu kadar bilgileri verdikten sonra gelelim istediğime, aradıklarıma. Karakterimin tanışabileceği yeni insanlar, arkadaşlıklar, dostluklar, belki ufak sürtüşmeler ile geçecek gıcık duyduğu insanlar, düşman pek düşünmedim ama beni ikna edebilirse neden olmasın diyebileceğim karakterler, akrabalığım olan insanlar, belki beni ikna eden olursa yine sevgili vs, vs. derim. Ihm, aklıma şimdilik bu kadarı geldi. Özel kurgulara da açığım yani. Sizinde aklınızda bir şeyler varsa mutlaka gelin, konuşuruz anlaşırız. Anlaşırsak böyle mutlu mesut repeler yapabiliriz diyorum.
Son olarak saygılar sevgiler diyorum. Evet, ilanıma teklifleri bekliyorum. ^.^
Acenath E. O'morose
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Acenath E. O'morose

Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Empty
MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimePaz Ekim 02, 2011 7:26 pm

*İLİŞKİLER*
Buraya ilişkilerin ne olduğunu yazıcağım ben, sonra lejant açtığımda iconları falan, gerekenleri sizden isteriiim. :* ^.^

Raven O’neil: Bu kızın yeri bende apayrı denebilir. Okula geldim, aslında yeniden başlıyordum her şeye. Tek başıma hissederken kendimi, okulda bu kız karşıma çıktı, ben onunla tanıştım ve şimdi o benim sıkı fıkı kankam, dostum, arkadaşım. O mucize arkadaş Raven O’neil. Aslında o da bir süre İngiltere’de imiş. Acaba bir yerlerde daha önce karşılaş mıydık hiç Raven?

Barbara Elvfsie: Tanıştırayım kendisini. Kendisi kuzenim olur. Bizim aileden şahsına münasır deli dolu bir çatlaktır kısacası. Küçükken bir aradaydık fakat başka şehre taşındıkları zaman aramızdaki bağlantı da nerdeyse koptu. Teknoloji de olmasa nasıl görüşürdük onunla? Şimdi aynı okuldayız. Seçilmişlik acaba bizde gelenek mi oldu ne sevgili kuzenim?

Nickson Radickov: Okula geldiğimde görmüştüm onu. Fortunatus takımındanmış duyduğum ve bildiğim kadarıyla. Bazı kızlar ona çok hasta ama bana göre değil. Tabi kuzenim Barbara ya olan aşırı ilgisi ve ona sulanması ile de gözümün önünde. Barbara yüz vermeyince bana sarıyor tabi. Tipim değil işte. Hafif takıntılı bir tanıdık diyelim, normal şekilde arkadaş olmak istese Nickson neden olmasın?

En son Acenath E. O'morose tarafından Perş. Ekim 06, 2011 4:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Raven O'Neil
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Raven O'Neil

Lakap : Bunny Boo.

MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimePtsi Ekim 03, 2011 5:26 pm

Even, Raven hemen damlasın efendim (: Sana PM atmıştım zaten bunlar göl kenarında tanışıp, kaynaşmış kenks olmuş olabilirler. Sana da uyarsa tabiisim. Raven'da uzun süre İngiltere'deydi, çocukluk arkadaşı türünden bir şey de olabilir bu iki cici kızımız. Tabiiisim eğer aklında başka bir kurgu oluşursa, söyle (: Ayarlanır birşeyler (:
Acenath E. O'morose
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Acenath E. O'morose

MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimePtsi Ekim 03, 2011 6:54 pm

Ah buyursunlar efendiiim. (: Evet sen bana pm atmıştın ama geri dönemedim malesef. Yoksa hemen teklifi kabul edebilirdim. Ama burada mesajım gitmedi sana. Lanet olsun o gitmeyen mesaja falan. Her neyse, ben geleyim konumuza. Böyle göl kenarında tanıştığım, çok iyi anlaşabildiğim sıkı fıkı kanka fikri kafama yattı. Sevdim ben bunuu. *-* Uyar bana. (:
Şöyle bir tanışma role playi yaparız göl kenarında ya da bahçenin başka bir yerinde. Aklımıza başka şeyler gelirse konuşuruz, anlaşırıız. ^^
Raven O'Neil
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Raven O'Neil

Lakap : Bunny Boo.

MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimeSalı Ekim 04, 2011 1:37 pm

Olur (:
Nickson Radickov
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nickson Radickov

MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimeÇarş. Ekim 05, 2011 7:33 pm

Ahaa. Aysu Hanımlarda buralardaymışlar. İlanına geldim kızıım. Reddetme gibi bir lüksün yok, yok. (Y) Biz de kurgu yapacağız bir kere. Hani biz tanışalım falan şöyle okulda, yada beni görmüşlüğün olsun. Ne bileyim ben? Şu anda bir şey yok kafamda işte. Buluversene sen bir şeyler işte. :A
Acenath E. O'morose
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Acenath E. O'morose

MesajKonu: Geri: Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^   Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^ Icon_minitimeÇarş. Ekim 05, 2011 7:39 pm

Hıım. Çağatay'da gelmiş buralara. Hoş gelmiş. Hadi reddetmeyelim bakalım seni. Yapalım kurguyu, yapmayalım diyen mi var yani oğluum?. *-* Şimdi düşünelim de özelden de konuşabiliriz biz mesela kurguyu. Malesef benimde kafada fikir yok şu anda Çato. Gel, gel, özele gel. Konuşalıım. ^^

Kişisel İlanım ~ Acenath İlanını Koydu. İlgilenenlere Duyurulur Yanisiii. ^^
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Acenath E. O'morose
» Acenath E. O'morose
» *Acenath E. O'morose* ~Görevler~