Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Ynetici2Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Ynetici3Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.

5 posters
YazarMesaj
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

Lakap : Ty.

Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Empty
MesajKonu: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 9:21 am

Adım Mert, 16 yaşındayım, arkadaşlarım bana Einstein da demiyor. Sad( İzmir'de oturuyorum, çok güzel bi yer hepiniz gelin takılalım. Bazen çok konuşuyorum, bazen çok az konuşuyorum bazen de normal insanlar kdar konuşuyorum ama normal çok nadir olur yani. Benim saçım uzundu böyle sonra berbere gittim dört kaldı. Ergenim ben sivilcelerim var, ama ağır ergen değilim. Çok pis gleekimdir gleeyle ilgili istediğinizi sorun söyleyeyim. Boş boş oturmak en büyük hobilerimdendir. Bazen fotoşokla uğraşıyom takım falan ama genelde çirkin olur. Ders çalışmaktan nefret ediyorum. Matematik diye bir şey yok hepsi hayalgücü fazla kaçmış aptalların ürünü şimdi de biz bir delinin kuyuya attığı taşı milyonlarca akıllı çıkarmaya çalışıyoruz.Aslında ben de deliyim, neyse sustum ben. Ama depresyondayım böyle bilinsin.
Noa van den Vondel
Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
 Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
Noa van den Vondel

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 1:56 pm

Selam, ben de Gülsen. Üçe vurulmuş saçlara karşı beslediğim sevdamla bilinirim. SAKIN-UZATMA-O-SAÇI-PARÇALARIM. Saygılar.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:30 pm

Ama çok kısa yaaa çok uzundu benim böyle şimdi çok kısa o yüzden depresyondayım. Tanıştığıma memnun oldum ama kısa saç kötüdür kulaklar fora oluyo Sad((
Claudia Heisenberg
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Claudia Heisenberg

Lakap : clau, dia

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:32 pm

Benim de boyadan saçlarım dökülecek. Olsun. UZATMA DİYORUM. Ne saçını, ne de tartışmayı. Güzel.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 4:48 pm

Merhaba. Emre ben, yani profilimden görebilirsin falan filan. Hoş geldin. Matematik candır bence, yani bu böyle bilinsin. Very Happy Ayrıca da Nicholas'ın en sevdiğim pozlarından bir avatar imzan var. Kalp onlara. Öyle işte. Boş boş oturmak. <3
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 6:55 pm

Peki o zaman tartışmayı uzatmayayayım ama saçım için söz veremem, Gülsen.

Tanıştığıma memnun oldum Emre ama matematik çok büyük bi yalan olduğu için sana katılamıycam. Boş boş oturmayı sevemn güzel ama cidden.
Haru Shin
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro

MesajKonu: Geri: Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.   Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 6:59 pm

Sonuçta hayatlarımız da yalanlar üzerine kurulmuyor mu? O zaman matematik candır, kandır bence. Very Happy

Saçımı dörde vurdurdum ben, depresyondayım. O yüzden benle tanışın.
1 sayfadaki 1 sayfası