Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Yeniyim ekleyin tanışalım... Ynetici2Yeniyim ekleyin tanışalım... Ynetici3Yeniyim ekleyin tanışalım... Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Yeniyim ekleyin tanışalım...

3 posters
YazarMesaj
Tracy Warner

Yeniyim ekleyin tanışalım... Empty
MesajKonu: Yeniyim ekleyin tanışalım...   Yeniyim ekleyin tanışalım... Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 6:27 pm

Başlığa bakma sen oku bu yazıyı.Neyse adım Utku,birçok rpg sitesinde vardım Saygın'ın ısrarlarıyla.Saygın denilen kişi kuzenim olur ayrıca Alhonse Djrmörk kendisi.(O ne biçim bir soyadtır yav?!)Neyse geriye döneyim ben,acayip bir şekilde Duman bağımlısıyımdır ki zaten Türkiye'de bence en iyi müzik yapan grup.Akıllı ünlülerin yeri ayrıdır.(Bknz:Okan Bayülgen,Müjdat Gezen)İnsanların tam tersine Metallica,Nirvana gibi çok ünlü grupları dinlemeyi sevmem.Bunun tam tersine ünlü olmayan kişileri severim.İllumaniti'den feci korkarım.Bakınız:
Spoiler:
HIMYM,South Park,Family Guy gibi komedi dizilerini izlemeyi tercih ederim.Jim Hendrix'in gitar çalışına tapan biriyimdir.Ne yazacağımı bilemedim işte bu kadar. lol!
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

MesajKonu: Geri: Yeniyim ekleyin tanışalım...   Yeniyim ekleyin tanışalım... Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 6:33 pm

Adam Hendrix seviyor abi. Danerimin kuzeni benim de kuzenimdir. Aslında değildir, her neyse. Hoş geldiiin.
Lynette Heloise Sneaux
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lynette Heloise Sneaux

Lakap : Sık kafasına nazım.

MesajKonu: Geri: Yeniyim ekleyin tanışalım...   Yeniyim ekleyin tanışalım... Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 6:48 pm

Naaaber Utku?? Hoş geldin. Kuzeninle çakzel kurgularımız var asdfghjkkl
Merve ben de ehheh
http://havadakiburun.tumblr.com/
Tracy Warner

MesajKonu: Geri: Yeniyim ekleyin tanışalım...   Yeniyim ekleyin tanışalım... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 5:44 pm

İkinizde sağolun ama dostluklar ölmüş beyler dağılın Sad

Yeniyim ekleyin tanışalım...
1 sayfadaki 1 sayfası