Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
#bıleşaağ. Ynetici2#bıleşaağ. Ynetici3#bıleşaağ. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

#bıleşaağ.

5 posters
YazarMesaj
Sidonia Doris Blecher
Sobrius | Gui | Bina Başkanı
Sidonia Doris Blecher

Lakap : Uydur bakalım.

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:20 pm

http://chosenmaster.turkforumpro.com/t136-sidonia-doris
Üstteki benim lejantımın linki. Kısaca tanıtıyım mı acaba yoksa size eziyet mi ediyim? Sonuçta zararlı çıkan ben olurum, en iyisi kısaca anlatıyım. Şimdi Doris, -ben Doris diyorum da siz demeyin Doris, siz Sidonia deyin- sinirli bir genç bayan. Sizin nesilin tabiriyle atarlı denebilir. Ama öyle böyle değil, fazla agresif. En ufak şeyi üzerine alınıyor, paranoyak ve böylece herkese sataşıyor. Şımarık, küçüklükten beri hep kendi istediğinin olmasını istiyor. Bu yüzden Almanya'dan Fransa'ya taşındıklarında biraz bütçe kısıtlamasına gidildiğinde ortalığı ayaklandırmıştı ve sonun başlangıcı bu olmuştu. Daha fazlasını isteye isteye kendini yedi bitirdi, Joseph adlı kuzenciğimiz de onu kötü yollara sürükledi çok küçükken sigaraya başladı. On iki yaşında babasına bağırırken yeteneğini keşfetti. -bağırarak eşyalara ve insanlara ve çevreye zarar verme.- Ondan sonra bir travma daha yaşadı, ondan sonra iyice içine kapandı sürekli bağırmaya çağırmaya başladı. Altı yıl sonra atlattığını düşündüler ama çantası kaçırılırken hırsıza haddini bildirmek adına gücünü tekrar kullandı ve on yedi yaşında okula kabul edildi. Biraz daha normalleşti ama hala agresif. Kim nereye götürürse onunla gidiyor, saflığından değil tabi kendisi istiyor. Hmm, en iyi arkadaş dışında her şeyi arıyorum diyelim. Önce ilana, sonra lejanta uğrayabilirsiniz isterseniz yani teklif var ısrar yok.
-bennekadargerizekalıbirinsanevladıyım.
Joelle D. Mathieu: Kelimeler kennat dikrayb sana karşı duyduğum sonsuz sevgiyi. Ay canım benim biricik kenkim, en yakım arkadaşım, sırdaşım dostum her şeyim meleğim.
Faith Tilghman: Tanışmamız biraz garip oldu ama sonra alıştık birbirimize, o hayata bakış açımı değiştirmeye çalışıyor gibi daha optimist yapıyor beni. Ayrıca zekamın da farkında, ileride onu kullanmama yardımcı olacak. Canım ya.
Nora Grace Beverwill:
İlk kez şey yapacağım kişi. Ne sandın pampiş, okulda ilk kez tartışacağım kişi!!1! Kavgalıymışız, madem öyle görüceksin gününü Nora Grace Beverwill. Bana bulaşmak neymiş, kavgamızdan sonra anlayacaksın!!1!

En son Sidonia Doris Blecher tarafından Salı Eyl. 13, 2011 4:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Lakap : Duerre.

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:23 pm

Meraba, Sidonia benim.
Sidonia Doris Blecher
Sidonia Doris Blecher

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:34 pm

Merhaba sahibim. (:
Faith Tilghman
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Faith Tilghman

Nerden : İtalya'da doğdu, ama hemen sonra ailesi Amerika'ya taşındı.
Lakap : Lakap çıkar mı ki ismimden?

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 12:34 pm

İlko k5. Beni eklemeyi unutmazsın herhalde *yavruköpekbakışı*. Rpmizi de yazıyorum sonunda ayrıca, çok da uzatmayalım rpyi, sonra sıkıyor yani. *.*
Nora Grace Beverwill
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nora Grace Beverwill

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 4:02 pm

gel kavgalı olalım, gelecekte şu tartışma görevini de yapalım.
Sidonia Doris Blecher
Sidonia Doris Blecher

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 4:30 pm

Ekledim canımlarım.
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

#bıleşaağ. Empty
MesajKonu: Geri: #bıleşaağ.   #bıleşaağ. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 4:39 pm

Burada da yer almak isterim ben.
Kurgumuz vardı sanki lejanta hatırlamıyorum dfghjk.

Not: Seni sevom İlkin.
http://weliveinthemysticalword.tumblr.com/

#bıleşaağ.
1 sayfadaki 1 sayfası