Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
             Yağmur             Ynetici2             Yağmur             Ynetici3             Yağmur             Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Yağmur

+3
Nora Grace Beverwill
Noa van den Vondel
Joella D. Mathieu
7 posters
YazarMesaj
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Lakap : Duerre.

Yağmur             Empty
MesajKonu: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:52 pm

On karakter olsun diye öyle saçma bir başlık oldu ayrıca.

Ihı, merhabaa. Yağmur ben, 15 yaşındayım. Sonra ım Bursa da yaşıyorum. Lise ikiye geçtim sonunda ne mutsuzum sormayın... Son on dakikam ayrıca, sonra gidip polinom çalışmam gerek, ben ona polimum diyorum ama neyse. Rpye başlayalı üç yıl filan oldu ama ara verdiğim zamanlarda oldu. TR Hogwarts'ta başladım ne güzel siteydi ya... Bi'de İlkin, bunu okuyorsan seni seviyorum canıms Liena seni de, seni de Serena, Mine'yi de, Ece'yi de, CEREN'İ DE, GÜLSEN SENİ DE TABİ Kİ CANIM. Sonra Teresa canımdır ciğerimdir, benden başkası kullanınca sinir olurum evet. Ayrıca Twilight seni hiç sevmiyorum, bunu bil istedim. Rachel Bilson seni de hiç sevmiyorum çünkü önce Adam Brody sonra Hayden. Şimdi Hayden'dan çok Adam aşkım başladı neyse. O.C izliyorum şimdi, PLL bitti, Game of Thrones var, Skins var bu kadar sanırım. Öneri varsa çokzel olur. Şimdi gidip polinom çalışayım ben.

En son Joella D. Mathieu tarafından Ptsi Eyl. 12, 2011 8:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Noa van den Vondel
Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
 Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
Noa van den Vondel

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:52 pm

Sana sevyöm.
Nora Grace Beverwill
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nora Grace Beverwill

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:53 pm

edım brodi canım gibidir. yığmuruysa daha çok severim.
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:54 pm

Gülsen en büyük seni yazdım canım gördün mü? Seni seviyorum çünkü.

Tabi Adam canımdır ama Liena daha büyük canımdır.
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Lakap : Ivy.

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:57 pm

Sen çok çok çok tatlı ötesisin mesela, ben çok seviyorum seni <3
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:00 pm

Ece gelmiş ne mutlu gördüm Yvonne ismini görünce. Ayrıca seni çok seviyorum çok çok yani. <3 Lara'da çok yakışmış artık Lara'ya dadananların korkulu rüyasıyız. -burada göz kırpmalar var.-
Monica Schendrov
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Monica Schendrov

Lakap : Monica tercihidir.

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:23 pm

Ne zaman toplaşıp Rachel'ı dövüyok? clown clown clown clown
Muck bu arada. :*
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:39 pm

Yarmur'um.. RP isterim en kısa zamanda. <3
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:58 pm

Hemen dövelim Mine bence. Muck :*

Ay canım. <3 tabi ki rp yapmalıyııız ehehe.
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 8:02 pm

Aa Yağmur beni sevmiyormuş. O kadar skaypta konuşmaya benzer şeyler yaptıktan sonra... Ahaha neyse öhö.
Kurgu da isteyrem.
http://weliveinthemysticalword.tumblr.com/
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Yağmur             Empty
MesajKonu: Geri: Yağmur                 Yağmur             Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 8:04 pm

CEREN SENİ ÇOK SEVİYORUM. Oraya da yazıcam en büyüğünden.
Ayrıca kurgu isterim ben de, ayarlayalım en kısa zamanda.

Yağmur
1 sayfadaki 1 sayfası