Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
ben de özledim ben de. Ynetici2ben de özledim ben de. Ynetici3ben de özledim ben de. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

ben de özledim ben de.

+4
Joella D. Mathieu
Nora Grace Beverwill
Noa van den Vondel
Constantjine F. Seghers
8 posters
YazarMesaj
Constantjine F. Seghers
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Constantjine F. Seghers

Lakap : Takeaael.

ben de özledim ben de. Empty
MesajKonu: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:48 pm

Ben o kadar ilan açmıştım sonra salak mozilla kendini imha etti kaldım chrome'a sana mı kaldım firefox kendini ne zannediyorsun acaba? Ayrıca ben uzun uzun yazmıştım gitti tüüüh Allah kahretmesin gittiii, gittiii. Bu çocuk salak demeyin, esasında çok zeki bir varlığımdır.

&Constantjine.
Neşeli. Gittiği her yere pozitif enerjisini götürür. Etrafı tarafından sevilen bir çocuktur. Fiziğinin bunda etkisi olduğuysa su götürmez bir gerçektir. Etrafındakiler tarafından sevilir, sayılır. Onu çekemeyenler çoktur ama bunun kıskançlıktan olduğunu herkes bilir. Etrafında sürekli kızlar vardır ama arkadaş olaraktan. Hiçbir şekilde kızlara sulanan bir tip değildir fakat heteroseksüeldir. Yani sadece daha önce aşk yaşamamıştır, kimseyle çıkmamıştır. Sütlüğünden değil bu, çünkü o süt değil. Babası zengin bir iş adamı, annesiyse Constantjine'i doğurup başka bir adama kaçmış. Babası her gün eve başka bir kadın atıyor ama annesinin kaçma sebebi de babası değil, sürtüklüğünden işte. Yine de çok pozitif bir çocuk, her şeye olumlu bakıyor. Hiçbir zaman kuğul triplerine girmemiş kendini üstün gören bir çocuk değil. Zaten bu sayede fazla arkadaşı var, hı? Yeteneği de toprak bükebilme. İleriki seviyelerde toprak olacak, toprağı hareket ettirecek feşmekan. Tam bir parti boy ama öyle kızlara sulanmayan parti boy. Play boy değil yani parti boy!?!? Gider eğlenir, içer, gezer ama öyle sarhoş olmaz. Yani hani minik maskotlar vardır ya okulların her sınıfta bir tane. O da öyle sevimli biri işte, hihi.

&Aradıkları.
Çok yakın iki tane kız kenks, onu çekemeyenler, dostlar, düşmanlar, normally arkadaşlar, sırdaşlar, gıcık olanlar, gıcık oldukları, onun korudukları, aslında bir kız kardeş baya iyi olurdu ama soyadını değiştiremem, ha bide yukarıya HOLLANDAlı diye ekliyim. Partner aramıyom aslında. Öyle işte, melabaa.

Nora Grace Beverwill: Aslında çok iyi anlaştığı biri Constantjine'in. Arkadaş olarak çok seviyor ve önemsiyor fakat arkadaş olarak. Nora'ysa Constantjine'e asılıyor, ayıp sana Nora. Coco, bu şekilde istemediğini de dile getiriyor yani, hehe.
Monica Schendrov: Uzaktan Constantjine'e ve herkese karşı soğuk ve zeki gözüken bu kız içten içe Coco'yu beğeniyor. Hani hoş kız baya hoş kız o candır ama Coco'ya karşı soğuk davranırsa duygularını veya arzularını içinde yaşarsa istediğine ulaşamaz, ıh-ıh.
Phoebe Cassandra Masen: Coco'yu baştan çıkarabilmiş ilk kız. Liseden kaçıp ayıp şeyler yapacaklar, ya da lisenin içinde. Önemli biri Coco için, ilk şeyini onunla yapıyor ayıptır söylemesi, daha yapmadılar ama olacak. :$

&ilanımdan kaçmayın da takıma ihtiyacım var agiler sşdkfa.

En son Constantjine F. Seghers tarafından Salı Eyl. 13, 2011 3:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Noa van den Vondel
Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
 Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
Noa van den Vondel

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:49 pm

Kurgu isterim diye dayandım bu kapıya.
Nora Grace Beverwill
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nora Grace Beverwill

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:55 pm

AAHHAHAHA İLKİN SANA TAKIM YAPICAM, ama gelecekte pampişim..........
bence ben sana asılayım sen de sadece arkadaşız nora de.
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Lakap : Duerre.

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:56 pm

Seni kınadım, en büyük kenkin benim çünkü çocuk. Yani böyle en büyüğü benim o iki kızdan tamam.
Monica Schendrov
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Monica Schendrov

Lakap : Monica tercihidir.

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:12 pm

Kocacım normalde evliyiz biliyosun yani ama ben diyorum ki sen çok olumlusun eee ben de Fort'çuyum coolum yani soğuk zeki falan o yüzden ben sana küçümseyerek bakabilirim hani içten içe voşş tatlıymış bu çocuk derim ama sen bilmezsin aslında iki yabancıyız yani merhaba merhaba sadece bakışmalar üzerine kurulmuş bir kurgu için ne kadar uzun yazdım görüyon di mi eheh hadi öptüm. <3<3
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:35 pm

Kurgusu vardı bunların, ama farklı bir şey istersen oluştururuz.
http://weliveinthemysticalword.tumblr.com/
Constantjine F. Seghers
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Constantjine F. Seghers

Lakap : Takeaael.

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 3:42 pm

Nasıl bir şey isterdiniz Noa hanım?
Joella, nooooo.
Monicacığım. k5
Phoebeciğim. k5
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 4:18 pm

Ayş, bilemedim ben onu.
Auvelia Massen
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Auvelia Massen

Nerden : Babası Bulgar, annesi İngiliz ama İngiltere'de yaşıyorlar. Ama bu kızın Bulgaristan'da kendi evi de var, tuhaf hani böyle.
Lakap : Au denmesini seviyor kendine hani, ama adıyla hitap edilmesi daha bir hoşuna gidiyor.

MesajKonu: Geri: ben de özledim ben de.   ben de özledim ben de. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 8:04 pm

Çok yakın iki kız kenks'ten birisi olmak istiyorum bir de sırdaş. Böyle sır verildi mi mezara götürürüm tiplerden anormal bir canlıdır Auvelia (: Sana da uyarsa tabii (:

ben de özledim ben de.
1 sayfadaki 1 sayfası