Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Ynetici2Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Ynetici3Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.

+3
Phoebe C. Masen
Esther E. Moriérty
Lill Goldwill
7 posters
YazarMesaj
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Empty
MesajKonu: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:20 pm

'' Lill -Lillian- Goldwill
    '' Yirmi sekiz eylül; on yedi.
    '' Londra, İngiltere.
    '' Kraliyet aksanıyla İngilizce, çat pat Fransızca.

'' Kibirli birisidir.
    '' Yalnızca abisine güvenir. Onun güvenini kazanma şansınız, başınıza bir kuşun sıçma şansından daha azdır.
    '' Yalan söylemez, ancak olayları değiştirerek anlatır. Aslında yalancıdır; ancak kendisine yalancı lakabını yakıştıramaz.
    '' Lakaplardan nefret eder, ama takmaktan hoşlanır.
    '' Piercingden haz etmez.
    '' Dövme fetişi vardır diyebiliriz.
    '' Yapılı erkeklere bayılıyor.
    '' Yeşil gözlü insanlara hasta.
    '' Müzik dinlemeyi sevmiyor.
    '' Dans etmek gibi romantik şeyler ona göre değil. Hayatı boyunca hiç becerememiştir zaten.
    '' Aşka inanmıyor; çünkü kendisini fahişe olarak tanıtıyor.
    '' Fazlasıyla sessiz birisidir.
    '' Açık giyinmekten hoşlanmaz. Onu yarı açık giyinikken görebilirsiniz.

'' Cinsel çekim.
    '' Girdiği ortamdaki insanların üzerinde -kız veya erkek fark etmez- cinsel bir etki uyandırıyor.
    '' İnsanlar Lill'den nefret etse bile ona sahip olmak için canlarını bile verebilirler.
    '' İnsanlarla birlikte olup onların güçlerini emiyor. Tabii bu tiro seviyesinde çok düşük. Gücü olmayan insanların bu çekimden kurtulması imkansız.

Yevet. Karakter bu. Şöyle ki, isteklerimi belirtiyorum. Dolu olan isteklerin üzerini çizerim.

'' Lill'e aşık olan birisi. Tabii aşık olduğu için bir sürü insandan kıskanacak onu, giyimine karışacak, ancak Lill'e yaklaşınca kendisini tutmaya çalışacak -bu biraz zor olacak ama-.
    ;;
    '' Lill ile erkek tavlama yarışına girecek bir kaç kız. Fazlasıyla eğlenecekler, arkadaştan biraz daha öte konumda olacaklar.
    ;; Phoebe C. Masen
    ;;
    '' Tabii bu fahişe kızımızdan nefret edecek insanlar. Ancak Lill'e sataşmaya kalkınca ona yenilip yiyişebilirler What a Face
    ;;
    ;;
    ...
    '' Özel Kurgular
    ;; Esther E. Moriérty Cool kızlar bunlar. Öyle herkesle konuşmazlar bebeYim.
    ;; Aerys Orchalon Böyle arada takılıyorlar -bu kelimenin altında çok şekşi şeyler yüklü beybi-
    ;; Blaise Morrell Garip davranışlar sergiliyor. Lill'in etrafındaki insanları ortadan kaldırmak istiyor. Saplantılı insancık.

Başka istekleri de kabul ederim tabii si.

En son Lill Goldwill tarafından Ptsi Eyl. 12, 2011 5:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Esther E. Moriérty
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Esther E. Moriérty

Lakap : Nissohtar

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:23 pm

Ehe Lill naber? Şimdi benimkinde hafif gothic bir hava var. Yani büyüler bla bla uğraşıyo'. Kendini kesmiyo' tabii, ucube değil asdafasd Neysem işte. O yüzden erkek tavlama yarışına giremeyeceğim. Ama yine de iyi falan anlaşın bence. Nerden bağlayıp iyi anlaşırsınız bilmiyorum ama
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:28 pm

Bence böyle bunlar soğukluktan kırılan tipler olabilirler. Okulun en soğuk ve kuuuuul kızları olabilirler, ne dersin Çiseğm?
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:32 pm

Lill ile erkek tavlama yarışına girecek bir kaç kız. Fazlasıyla eğlenecekler, arkadaştan biraz daha öte konumda olacaklar.

Bizimkisi buna benzer bir kurguydu sanki? Ama bilemedim şimdi arkadaştan öte miydiler ki? *.*
http://weliveinthemysticalword.tumblr.com/
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:34 pm

Ekledimdir.
Esther E. Moriérty
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Esther E. Moriérty

Lakap : Nissohtar

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:37 pm

Olabilirik bence, güzeldir güzeldir ^_^
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:38 pm

Aerys diyoruz, bir kurgu bulalım diyoruz şimdi. Ne yapsak diyoruz?

[Başlığını okuyunca böyle bir giriş yapasım geldi.]
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:40 pm

Aklındaki kurgu ne diyoruz?

Çiseğm, ekledim beybim.
Nora Grace Beverwill
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nora Grace Beverwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:41 pm

soyadları kafiyeli arkadaşlar olmalarını talep ediyorum asdfghjk
yazar burada kurgu bulamadım ama başlığına mesaj olsun dedim diyor.
Blaise Morrell
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Blaise Morrell

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:43 pm

Eski sevgili gibi olsunlar.
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:43 pm

Arkadaş olsak mı diyeceğim ama? Kurgu işlerinde pek iyi sayılmam ben de Very Happy
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:47 pm

Nora Grace Beverwill demiş ki:
soyadları kafiyeli arkadaşlar olmalarını talep ediyorum asdfghjk
yazar burada kurgu bulamadım ama başlığına mesaj olsun dedim diyor.

Mesela mesela, birbirlerini tanımıyorlar olabilirler, ama ne biliyim, ancak birbirlerine işleri düştüğünde konuşuyor olabilirler.

Blaise Morrell demiş ki:
Eski sevgili gibi olsunlar.

Eski sevgili değil de, Lill seni kullanıp ardından bir kenara atmış olabilir? O gün bu gündür feci şekilde takışıyor olabilerler? Ya da öyle bir şeyler?

Aerys Orchalon demiş ki:
Arkadaş olsak mı diyeceğim ama? Kurgu işlerinde pek iyi sayılmam ben de Very Happy

Arkadaş olamazlar ki, konuşurken Aerys kendini tutar, pek yanaşmaz, Lill'e yavşamaz diyorsan arada bir konuşabilirler?
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:51 pm

Aerys çapkın olacaktı, o yüzden yeteneğinle birlikte bu pek olası değil sanırım.
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:52 pm

Höm... Çapkınsa, bunlar sıkıldıkça birbirleriyle takılan -bu kelimenin altında çok şey yüklü uu oh:- iki tipleme olabilirler o zaman mesela?
Constantjine F. Seghers
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Constantjine F. Seghers

Lakap : Takeaael.

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:52 pm

Benim karakterim aşk adamı değil, aşka sevgiye inanmaz ama öyle karamsar da değil neşeli de değil. Hani baya iyi kurgu yapabiliriz aslında, bunda hisler uyandıran ilk kız olmuş olabilirsin ama tabi söylemek istemediğim şey olduğundan ötürü buna zarar vermiş hislerini yıpratmış olabilirsin ama olmaya da bilirsin, kendin de kurgu bulabilirsin.
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:53 pm

Olur, zaten bu tür bir kurgu aramıyordum desem yalan. Very Happy
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:55 pm

Constantjine F. Seghers demiş ki:
Benim karakterim aşk adamı değil, aşka sevgiye inanmaz ama öyle karamsar da değil neşeli de değil. Hani baya iyi kurgu yapabiliriz aslında, bunda hisler uyandıran ilk kız olmuş olabilirsin ama tabi söylemek istemediğim şey olduğundan ötürü buna zarar vermiş hislerini yıpratmış olabilirsin ama olmaya da bilirsin, kendin de kurgu bulabilirsin.

O zaman Lill öncelikle Constantjine'in -şu adama lakap bu nolursun '^'- duygularıyla oynamış, daha sonra ise vicdan azabı çekmiş olabiler yani. Böyle garip bir kurguya sahip olabilerler.

Aerys ekliyorum.
Blaise Morrell
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Blaise Morrell

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:57 pm

Olabilir ancak Blaise böyle durumları pek takmaz. Olan olmuş der ve başkalarıyla ilgilenmeye başlar. Ancak oyuna geldiğini düşünüp gururuna yediremezse olabilir. Tabi bir nevi saplantı durumuna getirir bu olayı. Artık Lill'e aşık olmasa bile sırf onu pişman etmek için peşinden ayrılmayabilir. Güzel olur bak bu kurgu. Kendisi birçok kızla aynı anda ilgilense de Lill ile ilgilenen erkekleri ortadan kaldırmaya çalışabilir. İlk kurgunun kendini tutma bölümü olmayanına giriyor sanırım bu. Neyse sen bilirsin ya. Bilemedim ben.
Lill Goldwill
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lill Goldwill

MesajKonu: Geri: Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.   Lill diyoruz, Goldwill diyoruz. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:00 pm

Blaise ekledim o zamanananan.

Lill diyoruz, Goldwill diyoruz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lill Goldwill
» Lill Goldwill
» Lill Goldwill
» Lill'cik istiyor.
» Phill Goldwill