Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Meraba, Ece ben. Ynetici2Meraba, Ece ben. Ynetici3Meraba, Ece ben. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Meraba, Ece ben.

+4
Frøydis V. Solskjær
Blaise Morrell
Euterpe Châtillon
Yvonne Carterville
8 posters
YazarMesaj
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Lakap : Ivy.

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 2:23 pm

Meraba Ece ben, işte 16 yaşındayım. Yani öyle bilin siz yoksa daha 6 ayım falan var 16'ya. Neyse efen'm; İstanbul'da yaşıyorum ve GSL'de okuyorum. Siz yorum yapmadan söyleyeyim, arkadaşlarım olmasa okulumu hiç sevmiyorum. Sırf ortamı için gidiyorum. Ve evet abi-ablalık var, kendinizden büyüklere siz diyorsunuz ama serbest giyiniyoruz biz <3 İngilizce ve Fransızca biliyorum. Ha bir de FM seçtim bu yıl. Hayatımın hatası olacak büyük ihtimalle.

Bunlar dışında üç yıldır rp yapıyorum ve yaklaşık üç-dört aydır da ps'le uğraşıyorum. (loveissenseless.deviantart.com) Keman çalıyordum ama kolumu kırdığım için bıraktım, sonra tekrar başladım ama eskisi gibi sevemedim, bıraktım, yine başladım ve bıraktım... Ama kendileriyle beş yıllık bir geçmişimiz var. Çalmayı sevmesem de dinlemeye bayılırım.

Favori kitaplarım Le Petit Prens (Saint-Exupery), Dorian Gray'in Portresi(Oscar Wilde), Koku (Patrick Süskind), Bindokuzyüz (Alessandro Baricco).

Aşık olduğum müzik grubu tektir, Muse. Her şarkılarına taparım.

Böyle yani, tanıştığımıza çok memnun oldum şimdiden *-*
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 4:39 pm

Hey FM iyidir bir kere ehe. Muse sevmen hoşuma gitti. Bende çok severim o grubu. Her neyse biz tanışmıştık bir ara öyle, yeniden tanıştığıma memnun oldum. :H
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 4:52 pm

Ben de yeniden memnun oldum Very Happy Muse mükemmeldir ama yani ne biliyim, onun gibisi yoktur benim için <3
Blaise Morrell
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Blaise Morrell

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:08 pm

Ben bu Ece'yi tanıyorum. Asdf. Naber?
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:27 pm

RP'ye dönmüşsün, pek hoş oldu bu, sevindim (Y). İyiyim sen nasılsın? Very Happy
Frøydis V. Solskjær
Naturalis | Tiro | Bina Başkanı
Frøydis V. Solskjær

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:29 pm

Sizden hiç hoşlanmadım sayın Ece...
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:30 pm

Ben sizi pek sevdim sayın Ege, bence benim dediğim olsun, hoşlaşalım mutlu mutlu...
Frøydis V. Solskjær
Frøydis V. Solskjær

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:33 pm

Sırf isimlerimiz uyumlu olduğu için seveyim o zaman.
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:36 pm

O da bir şey. O da yeter. Zamana bırakalım her şeyi. Zaten eninde sonunda seversiniz beni, benim sizi sevdiğim gibi.
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Lakap : Duerre.

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:44 pm

Ne şekersin sen Ece, ayrıca kendinizden büyüklere siz mi diyorsunuz..... Ayrıca senin deviantartı ne çok severim.
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:53 pm

Evet ve mesela kendinden büyüklerle çıkamıyorsun da die:
Yağmur seni pek çok severim ben <3
Faith Tilghman
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Faith Tilghman

Nerden : İtalya'da doğdu, ama hemen sonra ailesi Amerika'ya taşındı.
Lakap : Lakap çıkar mı ki ismimden?

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 8:21 pm

Deviantartın çokoşmuş *-* SERBEST KIYAFEET <3 Güzel sanatlara yeteneğim olsa bile gitmek istemedim ben de, ileride seçeceğim mesleğe uygun değil çünkü. Keman dinlemeyi severim ben de, kemana yeteneğim olmadığı için sadece dinlerim yani Razz Ben de İlayda bu arada, tanıştığımıza memnun oldum *-*
Monica Schendrov
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Monica Schendrov

Lakap : Monica tercihidir.

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 7:07 pm

Ben de sekiz senedir çalıyorum keman ama sevmiyorum aynı şekilde gkljş. Ama bırakamıyorum işte bir türlü nedendir bilinmez.
Bu arada selam Ece dghjk *-*
(watchladım devini ehehe.)
Yvonne Carterville
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Yvonne Carterville

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 9:38 am

Çok memnun oldum ve çok teşekkür ederim İlaydaa Very Happy

Ay teşekür ederim çokça Mine, çalışmalarını çok beğendim bu arada ben *-* Keman da bir garip ya, benim sevmeme sebebim sürekli ayakta durmak, çok sıkıldım, böyle rahat bir enstumana geçiş yapmak istedim ama o da kısmet olmadı lasldfhasdkfa.
Nora Grace Beverwill
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Nora Grace Beverwill

Meraba, Ece ben. Empty
MesajKonu: Geri: Meraba, Ece ben.   Meraba, Ece ben. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 8:03 pm

Frøydis V. Solskjær demiş ki:
Sizden hiç hoşlanmadım sayın Ece...
bizim isimler de uyumsuz, napacaz..............

Meraba, Ece ben.
1 sayfadaki 1 sayfası