Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Zura Janai, Katsura Da. Ynetici2Zura Janai, Katsura Da. Ynetici3Zura Janai, Katsura Da. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Zura Janai, Katsura Da.

4 posters
YazarMesaj
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Zura Janai, Katsura Da. Empty
MesajKonu: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:36 pm

Aslında, tam olarak Emre janai, baka da, demeliydim.

Uyarım da var ama. Spoiler'ı açtığınızda gözlerinizde oluşacak zarardan sorumlu olmamakla birlikte içeceklerle kurduğum faztezileri anlamanızı da beklemiyorum. O benim manyaklığımdan olan bir şey. Devasalar, kusura bakmayın uğraşamadım küçültmekle. İşte fotoğraflar:

Spoiler:

Bir de Illuminati fotoğrafım var. Ona kalp koyuyor ve ayrıca yayımlıyoruz. Buyrunuz:

Spoiler:

Ayrıca yorum yapılmayınca da çok üzülüyorum ya. Yapın yorum.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:39 pm

Hep ulliminati oyunları bunlar.ashahah.Hep dediğim gibi,çok süpersin Emre galpler sana gelsin,galpler seninle dolsun.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:40 pm

May the hearts be with me! Very Happy
Teşekkür ettim Saygın.
Noa van den Vondel
Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
 Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
Noa van den Vondel

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:47 pm

Ulliminati demeyin, korküyöm. Sad

Gözlerin çok güzel + fotoğraflar da çok güzel + xoxo. Yok daha neler.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:49 pm

Hiç mütevazılık yapamayacağım, gözlerim cidden çok güzel, biliyorum. Very Happy Teşekkür ederim bir de böyle çokçanaktan.
Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Aphrodis Audrey Phyllis

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 2:39 pm

Tipini bilmeme rağmen spoileri açtığımda capon bişi çıkmasını bekledin biliyön mü asdffasfasd Neysem. Fotoğraflar çok cici u.u
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: Zura Janai, Katsura Da.   Zura Janai, Katsura Da. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 2:41 pm

Teşekkürler o zaman. Ahaha, yakında genlerimin çekinik - dominant olmasıyla oynayacağım ve kendimi japona benzeteceğim ben. adfsg

Zura Janai, Katsura Da.
1 sayfadaki 1 sayfası