Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Emreduard. Ynetici2Emreduard. Ynetici3Emreduard. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Emreduard.

YazarMesaj
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Emreduard. Empty
MesajKonu: Emreduard.   Emreduard. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:28 pm

Emreduard

Evet, Sevgili Günlük...
Buraya canım sıkıldıkça, bir de seyir defterine benden sonra başka birisi yazmamışsa uğrayacağım. Haydin görüşürük.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Emreduard. Empty
MesajKonu: Geri: Emreduard.   Emreduard. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:08 pm

Sitedeki çoğu yetenek, hatta neredeyse hepsi, aklıma gelmişti. İnsanların çoğunun bunları düşüneceğini düşündüğümden almadığım onarca yeteneğin de başvurusunun yapılmadığını gördüm. Niye böyle ha, niye? Bir de gece ya, pek kimse yok gibi geliyor, sıkılyıorum. Yarın dershanem yok, oturup test çözmeliyim çokçanaktan.

+Bir de kimse tanışma başlığıma gelmedi, gelmez de. Ben de ağlarım falan.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Emreduard. Empty
MesajKonu: Geri: Emreduard.   Emreduard. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 11:09 am

Tanrı'm bana Mezzo-Soprano birini bağışla, ameno.

Carmen:

Umarım bir gün Fransızca öğrenip bunları anlarım. Ah ah, Bizet, bu muhteşem ötesi operayı yazdığın için seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen. Nasıl bir müzik tutkusudur sendeki? O besteleri yapmayı nereden öğrendin? Ben de istiyorum.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Emreduard. Empty
MesajKonu: Geri: Emreduard.   Emreduard. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:47 pm

Şu ekranın karşısında saatlerce durup aklıma gelen her şeyi yazmak ve bunu okuyacak kişilerin beyin hücrelerinin yok olmasının bana tattıracağı zevki yaşamak isterdim; ancak hâlâ dinlediğim Ave Maria ile duygulara boğulmuş olduğumdan ötürü olsa gerek yazmaya çalıştığım çoğu "saçmalama"yı becerip de yazamıyorum.

Ah, keşke gitmeseydin. O gün koluma girdiğinde sonsuza dek dursaydın orada. Ne olurdu sanki? Biliyordun her şeyi, neden sustun o zaman? Neden konuşmak istemedin? Neden sana daha da bağlanmamı bekledin? Benden intikam almak mıydı amacın? Yoksa dediğin gibi kararsız mıydın? Bilmiyorum ne diyeceğimi, diyebileceğimi. Peki şimdi, karar vermiş durumda mısın hâlâ? Bana söylediğin o şeyi gerçekten hissediyor muydun peki? Tanışmamış olsaydık, hayatımdaki eksikliğini fark etmeyecektim. Ama iyi ki tanışmışız diyebilirim. Üzülüyorum biliyor musun kendi hâlime. Evet, kendimi önemsemeyen ben, bencillik yapmaya başladım. İşte her şey bu yüzden! Lanet olasıca bir sevgi yüzünden değil mi bunlar? Peki ya neden böyle bir şey var? Neden hayatım mahvolmuş gibi hissediyorum? Aslında değişen hiçbir şey olmadı. Seni tanımadan önceki hızında akıp gidiyor işte. Yine gülebiliyorum; ama hissettiklerim... İşte tek farklı olanlar bunlar. Bazen düşünüyorum, tanımasaydım ne olurdu ki, diye. Sonra sana büyük bir ihanet yapmışım gibi hissediyorum. Kaç gün, kaç gece ağlıyor ruhum... Habersizim, yalnızca hüzünlüyüm aslında. İşte, ne yapabiliriz ki? Olan olmuş bir kere. Dönmeyeceğim verdiğim sözden yine de. Ah, fark etsen bunları, ne güzel olurdu, değil mi? Sonsuza kadar bekleyeceğim dediğimde ciddi olduğumdan bihaberdin belki de; ama ben yapacağım bunu. Sonsuza dek uzanan bu yaşamda bekleyeceğim seni. İnanmıyorsun belki; ama sözümü tutacağım, sonuna dek. Sevgim, hiçbir zaman tükenmeyecek.
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Emreduard. Empty
MesajKonu: Geri: Emreduard.   Emreduard. Icon_minitimeCuma Eyl. 16, 2011 8:25 pm

Ao No Exorcist Opening

Ah ah ah alone in my world!
Evet, oradaki bu kısım tamamen bana uygun. Of ya, bugün izledim, millet kötü falan demiş sanırsam bölüme ama çok güzeldi. Te çarşambayı bekleyeceğim öbür bölüm için. Çok hüzünlüyüm; ama olsun son üç bölüm. Ay bir sürü şey yazacağım aslında buraya şimdi ben.

Yalnızlık başıma vurdu benim, ne yapsam buna verin. Dışlanmak, ne kadar koyuyor insana, bilir misiniz? Herkes gülüp eğlenirken takılamazsınız onlara. Onlara takıldığınız anda, size bir laf söylersiniz, bir daha takılsanız yüzsüz oluverirsiniz. İşte böyle olduğunda, gerçek dostlukları arıyorum. Bir sürü arkadaşım (!) var. Hepsi işine geldiğinde benimle çok güzel konuşmaktalar; ancak bakıyorum da hangisi benim arkadaşım gerçekte? HİÇBİRİ! Yolumuz aynı olan birisiyle yürüyemeyecek miyim? Bu bana yasak mı? Sanırım. Yoksa laf yiyorum, bir de şaka olduğunu söylüyorlar. Ama suç tamamen bende. Kaç gün önce olmuş bir olay için nefretimi bile şimdi kusabilecek kadar aciz ben, yalnız kalmaya mahkûm olduğumu daha yeni idrak etmiyor olsam da şurada ağlamadan durabilmek için ne kadar çabalıyorum. Sizler, hiç yalnız kalmamış insanlar, yalnızlığı kimsesi olmamak kadar basit algılıyorsunuz; ancak o tarif edilemez duyguyu hanginiz biliyorsunuz?

Emreduard.
1 sayfadaki 1 sayfası