Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
kimin gazına geldim belirsiz Ynetici2kimin gazına geldim belirsiz Ynetici3kimin gazına geldim belirsiz Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

kimin gazına geldim belirsiz

+3
Cesare Giosuè
Euterpe Châtillon
Yvonne Strahovski
7 posters
YazarMesaj
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

kimin gazına geldim belirsiz Empty
MesajKonu: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:27 pm

Sadece bir kaç siteye koyarım resimciklerimi. Burası da o nadir sitelerden işte. Belki tanıdıklarım var diyedir. Bilmiyore. Ha bir de ben Kardelen ya da kim olduğumu bilirsin sen asdf. Tanıyın beni artık!!!!!1!!1!!!!bir!!!! Bunları kaldırma olasılığım yüksek onu da söyleyim; çünküm kendimi hiç ama hiç beğenmem o.o Cidden neden bu kadar çirkinim? Sadece burnumu severim, düzdür güzeldir. Ha bir de çillerimden nefret ederim *-*

Bu var ya sadece bir saat önce çekilmiş bir fotoğraf:
    Kampta tişörtlere imza atıyordum, böyle de popiyim falan asdf:
    bu da var mesela kampın uyduruk tişörtleriyle, o zaman ki kankamla falan:
    biz de bebek olduk sağdaki manyak olduğumu söyleme gereği duymuyorum asdf zaten belli falan tamam kafayı yedim:
    kendisini yeni ekledim düğünde çekilmiş ve neredeyse tek yüzümün göründüğü foto olur kendileri falan öyle yani ha bir de epey büyük bir resim söyleyim dedim küçültmeye üşendim::

Edit;; Fark ettim de spoiler adları orantılı olarak uzamış eheheöhöhhohoh. Tamam saçmaydı o.o

En son Yvonne Strahovski tarafından Ptsi Eyl. 12, 2011 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:29 pm

O BENİM MESELAAA. <3 asdfg.
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:32 pm

O DA BENİM MESELA FALAN <3 AYLAVYU DİYORE BURDAN SANA. Gözlerini yerim onun mesela asdf.
Ps:: ooooo manita yapmışız, habermiz yok oh söyleme sen bize pööf...........
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:46 pm

Sadece sonuncu fotoğraftaki sevimlilik için geldim buraya. Diğerleri hep bir gizlenme çabasındaymışcasına kesik, dönük falan çünküm. Very Happy
Cornelia Sjodin
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Cornelia Sjodin

Lakap : sık kafasına nazım!

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:03 pm

Çünkü Kardeleni çok seviyoruz abi, önünü alamıyoruz hiç böyle
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:09 pm

Cesare Giosuè demiş ki:
Sadece sonuncu fotoğraftaki sevimlilik için geldim buraya. Diğerleri hep bir gizlenme çabasındaymışcasına kesik, dönük falan çünküm. Very Happy
asdf, öyle denk gelmiş. Tamam bilerek yaptım öyle falan. Görülmek istenmiyorum ama burda ne işim var öyleyse falan neyse küçükken de sevimliydik işte. TEŞEKKÜR ETTİM <3
Cornelia Sjodin demiş ki:
Çünkü Kardeleni çok seviyoruz abi, önünü alamıyoruz hiç böyle
AHAHAHA biz de seni seviyoruz, tapıyoruz böyle <3 <3 <3
Carmella Decartius
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Carmella Decartius

Lakap : Carmy.

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:10 pm

SENİ YERİM, BİTİRİRİM. <3 Ama Sere'yle yerim yani. <3
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:17 pm

Yüzünü göremedik ki hiç fakat son fotoğraf çok şirin.O nasıl bir gülüştür öyle.
Lorelei Châtillon
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lorelei Châtillon

MesajKonu: Geri: kimin gazına geldim belirsiz   kimin gazına geldim belirsiz Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 9:20 pm

Carmella Decartius demiş ki:
SENİ YERİM, BİTİRİRİM. <3 Ama Sere'yle yerim yani. <3
BEN DE SENİİİİ <3 SERE İLE CANSINIZ ZATEN MUCUKS.
Alphonse Djrmörk demiş ki:
Yüzünü göremedik ki hiç fakat son fotoğraf çok şirin.O nasıl bir gülüştür öyle.
Çoook teşekkür ederim ve bir fotoğraf daha ekledim yoğun gizlenme çabamı yenerek falan asdf. Burdan da söyleyim dedim Razz

kimin gazına geldim belirsiz
1 sayfadaki 1 sayfası