Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Bende, Bende, Bende Ynetici2Bende, Bende, Bende Ynetici3Bende, Bende, Bende Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Bende, Bende, Bende

4 posters
YazarMesaj
Auvelia Massen
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Auvelia Massen

Nerden : Babası Bulgar, annesi İngiliz ama İngiltere'de yaşıyorlar. Ama bu kızın Bulgaristan'da kendi evi de var, tuhaf hani böyle.
Lakap : Au denmesini seviyor kendine hani, ama adıyla hitap edilmesi daha bir hoşuna gidiyor.

Bende, Bende, Bende Empty
MesajKonu: Bende, Bende, Bende   Bende, Bende, Bende Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 6:13 pm

Öhöm, evet efendim ben Beste. Bu yıl çömez olmama bir yıl kalan yılı yaşayacak sonra da lise denilen cinnete başlayacağım. [Anladınız işte bu yıl sekizinci sınıfım.] Ne yazık ki okul bir türlü bitmedi bir de bu okula ilk geldiğimden beri fen hocası bana takık, inatla bana karışıyor. [Peki siz söyleyin. Gömleğin ilk üç düğmesi açık, kıravat ona uygun beş kişi var onlardan biri benim. Benim gömleğim son düğmesine kadar çekilip, kıravatımı da yakanın tam ortasına çekiliyor, diğerlerine bir şey denmiyor Hala kafayı yememe şaşmak lazım bu kadınla.] Neyse konumuza dönemlim. Beste ben, on dört yaşındayım. Rpg benim hayatım falan. Ama cidden takığımdır yani. Tanıtım metni yazmayı pek beceremem, ama okuyanlar kopuyor tabii komik yazdığım için. Taylor Swift için ölürüm. Bir ara onun fotoğraflarından kıyafetlerini çizip dikiyordum, o derece yani. becerikliyimdir. Moda, resim, şiir miir ne ararsanız var bende. PhotoShop'la aram var ama çok da samimi değiliz kendisiyle seviyeli bir ilişkiye sahibiz. Sonracıma, İzmir/Konak'da yaşıyorum ama Bulgaristan'da doğdum. [Biliyorum, adım soyadım Türkçe ama annemle babam Bulgaristan'a gezmeye gitmişler o arada ben doğmuşum gibi bir şey olmuş] İşte böyle fırlamanın tekiyim. Burada kimseyi tanımıyorum ama insanlarla aram iyidir, kolay ısınırlar bana. Çok da severler (: Benim gibi fırlamayı bulamazsınız bak söyliyim (: Son sözü bulamadığımdan hoşbuldum (:
Monica Schendrov
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Monica Schendrov

Lakap : Monica tercihidir.

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende   Bende, Bende, Bende Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 6:25 pm

Selam Bestee, Konak'ta nerdesin? Hani ziyaretine gelmiycem ondan sormuyorum, sırf meraktan... Belki tanışıyoruzdur falan, İzmir küçük yer ghjklş.
Lynette Heloise Sneaux
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Lynette Heloise Sneaux

Lakap : Sık kafasına nazım.

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende   Bende, Bende, Bende Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 1:58 pm

Beste ismi güzeldir, çok severiz çok.
Merve ben de hani şu beş kişinin üçünde olan isim var ya, ondan *.* sdfsghjki
http://havadakiburun.tumblr.com/
Paura Lagune
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Paura Lagune

Nerden : Aslen İntalyan ama böyle Fransa'da Slonvenya'da da yaşadı.
Lakap : Takabilecek cesaretin var mı ki?

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende   Bende, Bende, Bende Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 2:18 pm

Aneeem Beste'm galb k5
Hihaho ne ara geldin sen ya, bu arada aşk olsun beni tanımıyormusun?
[Farkındayım C'yle başlayan çok isim var ve sen yeni favorimi bilmiyorsun (:] Neyse yafrum hoşgelmişin galb kabeeş!

Bende, Bende, Bende
1 sayfadaki 1 sayfası