Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Ynetici2Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Ynetici3Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.

+2
Noa van den Vondel
Tybalt A. Wright
6 posters
YazarMesaj
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

Lakap : Ty.

Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Empty
MesajKonu: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 2:02 pm

Şimdi ben üşendim o yüzden karakter özelliklerini kopyala yapıştır edivericem.

"Kafasına koyduğu şeyi yapana kadar asla durmaz. Bir şeyleri sabote etmek en büyük hobisidir, başkaları için işlerin yolunda gitmediğini görmek onu mutlu eder. Ailesinde hiçir zaman sahip olamadığı ilgiyi dışarda arar ilgi çekmek için iyi ya da kötü - genelde kötü- her şeyi yapar. Nefreti ve kini yeteneği sayesinde en büyük silahıdır.
Karakter Geçmişi; Altın çocuk olan ikizinin yanında ilgi görmediği için yalnız başına olmayı erkenden öğrenmiştir. İkizinden nefret ediyormuş gibi gözükse de içten içe ondan nefret edememiştir hiçbir zaman. Yeteneğinin ortaya çıkmasıyla daha da istenilmez olmuştur ama bu durumu pek umursamaz."

Böyle biri işte. Şimdi kim olursanız olun yine gelin ama yeterki bi fikirle gelin yoktan yere kurgu bulamıyorum ben. Ama gelin yani kurgumuz olsun rp yapalım hoş olsun.

Kurgular:

Noa van del Vondel: Suç ortağı, çok benziyoz, yardımlaşırız, ortalık dağıtırız güzel sevdim.

Lethe: Üvey abla ama esaslı kız aramız iyi yeter.

En son Tybalt A. Wright tarafından Paz Eyl. 11, 2011 3:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Noa van den Vondel
Fortunatus | Tiro | Bina Başkanı
Noa van den Vondel

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 2:15 pm

Noa'yla neredeyse aynılar. Bu benzerlik onları yakınlaştırır mı uzaklaştırır mı sana kalmış.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 2:31 pm

Yakınlaştırsın bence, hatta suç ortağımsı bir şey olsunlar bu şekilde sen ne dersin?
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 2:47 pm

Uyar bana.

editbüdüt: Noa ben.
Lethe Dukauskaite
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Lethe Dukauskaite

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 2:50 pm

gülsen alicja'nın avatarını çok beğendim.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 3:01 pm

üvey ablam da gelmiş tam olmuş.
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 3:03 pm

Teşekkürler, hellö.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 3:04 pm

Gülsen ekiyorum suç ortağı diye Noa'yı. Alicja'yla da kurgu olsun muu?
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 3:45 pm

Olsun tabii, n'olsun?
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:05 pm

Aerys'le de bir kurguya ne dersin? Yalnız pek pozitif olmaz gibi geliyor ilişkileri, gerçi en iyi arkadaşlar bazen zıt kişilikli de olabilir tabii.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:37 pm

Gülsen: Asla pes etmeme yönleri benziyor oradan bir şey çıkar mı ki ama seninki zoru seviyor benimki olabilecek en kolay yoldan ulaşmayı. Ne çıkar bilemedim.

Aerys: Düşmanımsı olsunlar senin karakteirnle neden bilmem ama düşman da lazım sonuçta.
Noa van den Vondel
Noa van den Vondel

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:40 pm

Ayş, ben de bilemedim.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:42 pm

Bileydik iyiydi yaa. Neyse ben yine aklıma gelirse pm falan atarım artık. ^^
Solveliss Bléndl
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Solveliss Bléndl

Lakap : sık kafasına nazım!

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:48 pm

Binadaşız bu başta pozitif olmalı Razz Karakterin mantığı önde görüp mantıklı hareket edip insanlara bulaşıyorsa pozitif olabilir fakat mantıksız hareketler ile ilerliyorsa nötr bir şey olabilir.
Tybalt A. Wright
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Tybalt A. Wright

MesajKonu: Geri: Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.   Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 8:51 pm

Yeteneklerimiz çok zıt olmasına rağmen pozitif olsun -ki zaten mantıklı davranır Tybalt- belki ilginç bir şeyler çıkar.

Tybalt birilerini arıyomuş, öyle duydum.
1 sayfadaki 1 sayfası