Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
~ S'in Günlüğü Ynetici2~ S'in Günlüğü Ynetici3~ S'in Günlüğü Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

~ S'in Günlüğü

YazarMesaj
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

~ S'in Günlüğü Empty
MesajKonu: ~ S'in Günlüğü   ~ S'in Günlüğü Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 12:05 pm

Ah güneş gibi parlayan yakışıklım. Bir selam versen, yine gülsen eskisi gibi. Dudakların kıvrılsa bana eski günleri hatırlatsa. Zor mu? Zor mu yaşananları unutmak? Zor değil mi? Senin yaptığın hatalar, benim yaptığım hatalar ve bizi ayıran onlar. Belki de seni benden uzaklaştıran 'onlar' olmalıydı. Seni çok özledim, gözlerine çaktırmadan bakıp bakışlarını bana çevirmeni ve gözlerimizin buluşmasını. Ne kadar kaldı? 7-8 gün mü? O kadar gün bile bana yıllarca geliyor. Özledim seni yakışıklım, güneş ışığım

&onbireylülikibinonbirperşembe

♪ Emre Aydın - Git
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

~ S'in Günlüğü Empty
MesajKonu: Geri: ~ S'in Günlüğü   ~ S'in Günlüğü Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 1:52 pm

Sadece 'GİT'

fizy.com/#s/1ai18s

♥:

İlk dalga geçtiğim günü hatırlıyorum seninle. Kıvır kıvır sarı saçlarınla dolaşıyordun etrafımda. Önümdeydin, başta tanımamıştım seni. Yemek kuyruğundaydık hatta. Yine tıka basa dolduracaktın karnını, sonradan öğreniyorum bunu. Hatta ilk tepsiyle doymayıp tekrar ikincisini alacaktın. Her zaman ki sen işte. Önüme döndüğümde karşılaştığım kıvırcık sarı kafa ile bir kahkaha patlatmıştım. Ruhun bile duymamıştı. Bunu fark eden sadece arkadaşım olmuştu ve ben sana o günden sonra hep ‘kıvırcık’ dedim. Kıvırcık aşağı, kıvırcık yukarı. Tabi sen nereden bileceksin? O zaman farkımda bile değildin. Kıvırcık’tan sonra ‘civciv’ oldun. Bunu da arkadaşım demişti. Çok konuşuyorduk senin hakkında, bir dost gibi. Arkadaş misali… Grubunuzu gizlice izlediğim gün vardı tabi. Bir arkadaşın görmüştü beni. Hoşlandığım hani. Ama bunu da bilmiyorsun sen değil mi? Tabi nereden bileceksin ki? Haberin bile yoktu. İyi ki de yok. Serviste de yanıma oturmuştun. Grubunuzdakileri güldürüyordun. Fazla kafaydın, hatta arkadaşın bana yerini vermişti. Sen her zaman ki gibi yüzüme bakmaya tenezzül bile etmemiştin. Tabi kim bana bakardı ki zaten? Bütün yol boyunca suratımı asıp dışarıyı seyretmiştim. Sana bakmamaya çalıştım. Amacım neydi bilmiyorum doğrusu. Daha sonra tanıştık, eğlenceliydin. Farklıydın. Ruhunu sevmiştim senin, civciv ve kıvırcık halini değil. Diğer kızlar gibi değildim, farklıydım. Senin ruhun nasıl farklıysa, benim de kalbim farklıydı. Ancak sen bunu anlamamak için direndin. Direndin de ne oldu? Beni üzdün eline ne geçti? Şimdi gidebilirsin işte. ‘Git gideceksen bekleme, farklı değilsin sende. Gideceksen bekleme…’ Geçti bu sözleri anladığımda, geçti seni anlattığını fark ettiğim de. Hala geç, ama hangi kalbe karşı gelinir ki? Özellikle benim ki sendeyken…

&onikieylülikibinonbirpazartesi

♪ Emre Aydın - Git

~ S'in Günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası