Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Ynetici2Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Ynetici3Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.

3 posters
YazarMesaj
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Nerden : Köken İngiltere'ymiş, öyle diyorlar, ki sorun bakalım, hiç gitmiş mi? Yok.
Lakap : Claw

Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Empty
MesajKonu: Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.   Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:37 am

Bunlar yazın çekilenler, taze sayılırlar işte:

Bu da özel olarak...:

Bu da böyle bir hevesti, isteyen girip baksın filan Very Happy Zaten Facebook'ta olanlar bunları bilirler.
Alphonse Djrmörk
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Alphonse Djrmörk

Lakap : Alp,Hon,Djr,3d(özel)

MesajKonu: Geri: Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.   Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:28 am

İlk sıpaylırdaki üçüncü resim çok güzel.
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Nerden : Köken İngiltere'ymiş, öyle diyorlar, ki sorun bakalım, hiç gitmiş mi? Yok.

MesajKonu: Geri: Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.   Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:30 am

Homer'dan kaynaklanan bir çekiciliği var fotoğrafın Very Happy Sağ ol Smile
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.   Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:45 pm

Özel olana tapılır yani söyleyeyim ben.
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

MesajKonu: Geri: Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.   Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:57 pm

Eh, bir iki tane var bu zombili resimlerden. Yenisi yapılsa da daha fazla fotoğraf olsa.

Eh, biz de koyalım bari. Umay oluyorum ben.
1 sayfadaki 1 sayfası