Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Bu da ben işte. Ynetici2Bu da ben işte. Ynetici3Bu da ben işte. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Bu da ben işte.

+2
Faith Tilghman
Phoebe C. Masen
6 posters
YazarMesaj
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:11 am

Aslında resim koymayacaktım ama Umay'a kendimi hatırlatmak için resim konusunu açtıktan sonra koymaya karar verdim. Hani öyle çok güzel bir kız sayılmam takılırım kendi halimde.

Bunlar Umay için bir yıl önceki resimler asdf:

Bunlar şimdiki zaman:

İşte dediğim gibi güzel bir kız değilim, resimlerde de görmüşsünüzdür, neyse. Very Happy
http://weliveinthemysticalword.tumblr.com/
Faith Tilghman
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Faith Tilghman

Nerden : İtalya'da doğdu, ama hemen sonra ailesi Amerika'ya taşındı.
Lakap : Lakap çıkar mı ki ismimden?

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:14 am

Oy o gözlerini yesinler derim her zamanki gibi, ihi. <3
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Nerden : Köken İngiltere'ymiş, öyle diyorlar, ki sorun bakalım, hiç gitmiş mi? Yok.
Lakap : Claw

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:25 am

Şimdi bu başlık benim için açılmış filan, yazmazsam olur mu? Olmaz tabii ki Smile Gözü güzel olan koyuyor tabii. Benim ufacık olduğu için, pek görünmüyorlar Very Happy

Bir de şunu itiraf etmeliyim ki, çağırışım filan var ama hala hatırlamadım ben! Very Happy Normalde öyle kolay kolay insanları unutmam ben. Yani ben konuşmaları unutmayan insan Very Happy
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:30 am

Yani gittim o kadar bir yıl önceki fotorafları araştırdım, yine mi hatırlayamadın ühüh. Mitoloji sitesiydi falan, hatta bir şeyler olmuştu Helen olmuştum ben sonradan, onun sonrasında site kapandı... Hani daha nasıl hatırlatacağım onu düşünüyorum şimdi. Razz

Bu arada teşekkürler. Smile
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Nerden : Köken İngiltere'ymiş, öyle diyorlar, ki sorun bakalım, hiç gitmiş mi? Yok.

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:31 am

Hangi site olduğunu hatırladım, tamam. Hiç böyle önemli muhabbetimiz oldu mu ki? Very Happy
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:36 am

Fotoraf başlıklarının altında sohbetimiz falan olmuştu. Sonra muhabbetimiz varsa ben de hatırlamıyorum, neden? Bir yıl önceydi çünkü, onu da hatırlayacak kadar güçlü bir hafızam yok. Very Happy
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:38 am

Ben hatırlarım, önemli bir şey olsa Very Happy Demek ki değilmiş Razz
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:39 am

Olabilir. Razz O zaman hatırlama işini geçiyorum, tanışalım öylesi daha iyi. Merhaba ben Ceren asdf.
Arthur Neithan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Arthur Neithan

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:42 am

Tanışmak daha kolay olar Very Happy Merhabaa, İstanbul'dan 18 yıllık bir adet Umay, ben Very Happy Memnun olduumm... Smile
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 10:43 am

Ben dee. Smile
Lethe Dukauskaite
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Lethe Dukauskaite

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:15 am

Minnak ceren şidlsfkg.
Lütfen kendini ezme cınım. Yok güzel değilim yok çirkinim. Çirkin kadın yoktur vodka içmeyen erkek vardır diyerek seni rahatlatıyorum.
He bi' de senin gözlerin yeter. Öptüm.
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:25 am

O cümleden sonra rahatladım hıhı.
Göz olayında da teşekkür. ♥
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:45 pm

İlki çok süper hiper gibi geldi bana en süper hiper o gibi geldi yani falans.
Sidonia Doris Blecher
Sobrius | Gui | Bina Başkanı
Sobrius | Gui | Bina Başkanı
Sidonia Doris Blecher

Lakap : Uydur bakalım.

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 1:12 pm

Ay canım benim ya, ay kimin kankası ya ay o mezuniyet fotoğraflısının gerçek mekandakinden benle de çekilmiş olanlar da var ya, seni sevom.
Phoebe C. Masen
Sobrius | Gui
Sobrius | Gui
Phoebe C. Masen

Bu da ben işte. Empty
MesajKonu: Geri: Bu da ben işte.   Bu da ben işte. Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 5:31 pm

İlk resmi ben de severim.
Ben de seni sevom İlkin.

Bu da ben işte.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lavira yanlız yalnız. Öyle işte.