Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Come into my W o r l d ! Ynetici2Come into my W o r l d ! Ynetici3Come into my W o r l d ! Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Come into my W o r l d !

+2
Aerys Orchalon
Baldric Sullivan
6 posters
YazarMesaj
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

Come into my W o r l d ! Empty
MesajKonu: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:30 pm

Arayalım bakalım, diyerekten çıktık yola. Öncelikle söyliim. Gerekli bilgiler için burada uzun uzun anlatmak yerine size link vereceğim karakterim için genel bilgileri görebilmeniz açısından. Ammavelakin burayada yazmam gerekirse; çift kişiliklidir karakterimiz. Ama genel olarak sıcakkanlıdır felan. Uzakdoğuya meraklı, böyle karete falan biliyor. Bu arada klostrofobisi vardır, okumamışlar öğrenmiş olsunlar. Bir kız kardeşe sahip, ona talip olmak isteyenler alabilir. Kız kardeşim olabilir, böyle gül gibi geçinir, rpler yaparız felan..
    bölebenspoylırkoymayıçokseverimfalan, ama karakterimbuduryani Razz:

# Lejant için TIK!
    # Yeteneği için TIK!

Siz damlayın.. Kurgu konuşalım falan.^^
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:33 pm

Ne yapsak ki bilemedim şimdi. Senin bir fikrin var mı?
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:39 pm

Dost olsak falan ?
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:40 pm

Olabilir, yakın falan mı olsak?
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:48 pm

Senin karakter nasıldır ?
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 6:53 pm

Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 7:10 pm

Dost olalım diyesim var. Ama biz tanışık olmayalım.. yeni tanışalım.. Bir tanışma rpsi yaparız sonra bir olay olur.. birbirimiz korur kollarız fln.. Dost oluruz o günden itibaren.. Ihm saçma mı oldu ?
Auvelia Massen
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Auvelia Massen

Nerden : Babası Bulgar, annesi İngiliz ama İngiltere'de yaşıyorlar. Ama bu kızın Bulgaristan'da kendi evi de var, tuhaf hani böyle.
Lakap : Au denmesini seviyor kendine hani, ama adıyla hitap edilmesi daha bir hoşuna gidiyor.

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 7:12 pm

Öhöm, Tom'u gördüm hemen damladım. Şimdi, Auvelia'da sıcakkanlıdır ama çift kişilikli değildir hani. Çok yakın olmasalarda arkadaş olsunlar bunlar sana uyar mı?
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 7:16 pm

Olabilir ama bana bunu unutturursan seni düşman görür .P
Aha eğlenceli bir kurgu çıkar bundan. .d
Lucifer J. Morgenstern
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Lucifer J. Morgenstern

Lakap : Çok yakınındakiler Jazz der. Yakın olmadığı insanlar göz teması bile kuramaz...

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 10:33 pm

Kişiliğini okudum ^^

Ya benim kafamda bir dost grubu kurmak var. her tehlikeye birlikte göğüs geren ve birlikte eğlenen sıkı dostlar. (bknz; Çapulcular)

Senin karakterinde sanki biraz remus lupin gibi. Gücünü kullandığında kurt adam gibi öfkeli oluyor. Seninle yakın dost olur. Gücünü kullandığında da seni yatıştırmaya çalışırım. (bknz; Sirius,James,Remus Very Happy )

Ya da bunu kabul etmezsen başka bir kurgu ayarlayalım ^^
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:06 pm

Bence söylediğin kurgu baya süper. Alex'i de severim ünlü olarak.. Hatta yeni bir karakter alıcam.. japon olucak bu karakter.. O da casusunuz fln olabilir ehe.
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:21 pm

Lucifer J. Morgenstern demiş ki:
Kişiliğini okudum ^^

Ya benim kafamda bir dost grubu kurmak var. her tehlikeye birlikte göğüs geren ve birlikte eğlenen sıkı dostlar. (bknz; Çapulcular)

Senin karakterinde sanki biraz remus lupin gibi. Gücünü kullandığında kurt adam gibi öfkeli oluyor. Seninle yakın dost olur. Gücünü kullandığında da seni yatıştırmaya çalışırım. (bknz; Sirius,James,Remus Very Happy )

Ya da bunu kabul etmezsen başka bir kurgu ayarlayalım ^^

Bu grubun bir üyesi olmak istesem çok şey mi isterim?
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:36 pm

Bana uyar.^^
Lucifer J. Morgenstern
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Lucifer J. Morgenstern

Lakap : Çok yakınındakiler Jazz der. Yakın olmadığı insanlar göz teması bile kuramaz...

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 9:36 pm

Bana da uyar. Benim birde Pietro adında bir karakterim var o da katılırsa sevinirim Razz
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 1:36 pm

Tamamdır.. kaç kişi oluyoruz.. sanırım 6-7 kişilik bir grup oluştu.. egzantirik rpler çıkar bundan ^^
Joella D. Mathieu
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Joella D. Mathieu

Lakap : Duerre.

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 2:26 pm

Çocukluk arkadaşıydık biz evet.
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 2:19 pm

Tabisi. ^^

Bu arada Aerys ve Lucifer! Bir grup rpsine ne dersiniz ?
Pietra Argento
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Pietra Argento

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimePerş. Eyl. 15, 2011 6:39 pm

Kurgu yapmalıyız kesinlikle, o tom <3 Her neyse Sere'm beni kesmeden susuyorum ve karakter için tık bu da yeteneğim tık; pek bir şey bulamadım ben ama soyunun İtalya'ya dayanmasını falan düşünürsen kuzen gibi bir şey olabilir, hatta biraz değişiklik ile kardeşin bile olabilirim böyle ^.^
Baldric Sullivan
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Baldric Sullivan

MesajKonu: Geri: Come into my W o r l d !   Come into my W o r l d ! Icon_minitimeCuma Eyl. 16, 2011 1:14 pm

Öhmm..^^ PM'ye gel..^^

Come into my W o r l d !
1 sayfadaki 1 sayfası