Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Auvelia Massen Ynetici2Auvelia Massen Ynetici3Auvelia Massen Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Auvelia Massen

2 posters
YazarMesaj
Auvelia Massen
Naturalis | Tiro
Naturalis | Tiro
Auvelia Massen

Nerden : Babası Bulgar, annesi İngiliz ama İngiltere'de yaşıyorlar. Ama bu kızın Bulgaristan'da kendi evi de var, tuhaf hani böyle.
Lakap : Au denmesini seviyor kendine hani, ama adıyla hitap edilmesi daha bir hoşuna gidiyor.

Auvelia Massen Empty
MesajKonu: Auvelia Massen   Auvelia Massen Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 1:46 pm

& Karakterinizin Adı-Soyadı: Auvelia Massen
& Karakter Yaşı: On yedi
& Yeteneğinizi ayrıntılı bir şekilde açıklayınız: Hafıza kaybettirebilme yetisi. Bir diğer adı ile unutturabilme kabiliyeti. Bu yetenek sayesinde istediği herhangi bir kişinin anılarını, geçmişini ve hayallerini unutturabilir. Kim olduğunu dahi.
& Yeteneğiniz farkına ilk olarak ne zaman vardınız?: On üç yaşındayken çok yakın bir arkadaşım bize gelmişti. Onula tartışmıştık ve ona tokat atmıştım. Ona umarım bizim hakkımızda geçmişteki herşeyi unutursun, ikimiz hakkında demiştim. O gitmişti ve iki saat sonra onlara özür dilemeye gittim ve beni bir yerden çıkardığını ama hatırlayamadığını söyledi.
& Yeteneğinizin dört seviyede geçireceği evrimi açıklayınız. [Seviye atlarken dikkate alınacaktır.]
Tiro: İlk seviyede sadece akıllarda yer edinmiş anıların unutulmasını, yani geçmişe yönelik hafızaları silikleştirebilir. Kişi tamamen unutmasa da anı hakkındaki önemli detayları unutur.
Gui: İkinci seviyede geçmişe yönelik anıların hepsini kişinin hafızasından silebilir ve bunun yeteneğin sahibine hiçbir yan etkisi yoktur.
Sollers: Üçüncü seviyede kişi, insnalara kendileri hakkındaki bilgileri silikleştirip, yakın zaman hafızasını silebilme yetisindedir.
Dominus: Kişi bu seviyede karşıdaki kişinin tüm hafızasını sıfırlayabilmektedir. Yürüme, konuşma gibi kabiliyetlerni silemezken yemek yemek, tuvalete gitmek gibi sonradan öğrenilen alışkanlıkların da unutulmasına yol açabilir. Fakat bu evrede kişi oldukça yorgun düşer ve geçmişe yönelik olan anıları silikleşir, bu nedenle yeteneğini son seviyede oldukça dikkatli kullanmalıdır.
Aphrodis Audrey Phyllis
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Aphrodis Audrey Phyllis

Auvelia Massen Empty
MesajKonu: Geri: Auvelia Massen   Auvelia Massen Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 2:16 pm

Onaylanmıştır.

Auvelia Massen
1 sayfadaki 1 sayfası