Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Searching for... Ynetici2Searching for... Ynetici3Searching for... Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Searching for...

4 posters
YazarMesaj
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 9:22 pm

Karakter bilgilerini kopyala/yapıştırlayarak başlayalım.

Kişilik:

Aradıklarım şunlar şunlar diyerek sınırlamaya niyetim yok sizi. İstediğiniz kurguyu belirtin, tartışalım ekleyeyim. Bunun dışında modelimin sanırım bir dizideki rolü yüzünden olumsuz bir havası var, onu da boşverin de bol bol düşmanım olmasın. Very Happy Bunların dışında hadi, arkadaşlar, rakipler ve düşmanlar. Hatta bir sevgili ve belki de bir baş düşman. Kurgularınızı bekliyorum...

Barbara Elvfsie; Suç ortağıdır Aerys'in. İşin ucunda macera olsun hemen işe koyulurlar.

Lill Goldwill; Ara sıra kaçamakları olur Aerys ile. Aerys'in çapkınlığı sağolsun.

Euterpe Châtillon; Eğlence engelleyici sistemimiz olur kendileri. Barbara ve Aerys'in yaptıklarını onaylamaz, durdurmaya çalışır falan.

En son Aerys Orchalon tarafından Ptsi Eyl. 12, 2011 6:32 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Barbara Elvfsie
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Barbara Elvfsie

Lakap : Barbie. :B

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 10:17 am

Ihım ne yapsak bilemedim. ghdjghj.
http://chosenmaster.turkforumpro.com
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 11:33 am

Ne yapsak ki cidden, ben de bulamadım Very Happy
Barbara Elvfsie
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Barbara Elvfsie

Lakap : Barbie. :B

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 10, 2011 12:57 pm

Ortak yanımız macera olduğundan, suç arkadaşı olalım. Very Happy
http://chosenmaster.turkforumpro.com
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:25 pm

Uyundur, ekliyorum. Smile
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:28 pm

Barbara ile Euterpe best. Ben sizi engelleyebilirim mesela eheh. İşte mantıklı değil vs gibisinden. Bir anne gibi eheh Razz
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:30 pm

Hmm... Senin karakterin içine cidden biraz Hermione kaçmış. Ancak her macerada onaylamayan biri vardır değil mi? Ekliyorum Very Happy
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:42 pm

Evet, zaten karakterimi öyle yaptım bile bile eheh. Öyle karakterleri daha iyi yönetiyorum. Aynı ben. :H Neyse tabi ki de. Bensiz eğlence olmaz yani. Sizi hep engelleyeceğim bilesiniz. Razz
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:50 pm

Baby when the lights go outtt I hear you calling.
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:57 pm

Seni rp bitince ekleyecektim buraya zaten. Very Happy
Alicja Miłosz
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Alicja Miłosz

Lakap : ali, licj

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 6:58 pm

Ehem öhöm bilemeyeceğim artık orasını.
Aerys Orchalon
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Aerys Orchalon

Searching for... Empty
MesajKonu: Geri: Searching for...   Searching for... Icon_minitimePtsi Eyl. 12, 2011 7:03 pm

Hazır rpye başlamışız. Onun sonunda olanlara göre yazacağım ne yazacaksam Very Happy

Searching for...
1 sayfadaki 1 sayfası