Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
ilk ben açtım, hıh. Ynetici2ilk ben açtım, hıh. Ynetici3ilk ben açtım, hıh. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

ilk ben açtım, hıh.

+2
Euterpe Châtillon
Margeaux Deschanteh
6 posters
YazarMesaj
Margeaux Deschanteh
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Margeaux Deschanteh

Lakap : Marge.

ilk ben açtım, hıh. Empty
MesajKonu: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 4:34 pm

Güzel değilim, tatlı yada şirin de değilim. Normal, kendi halinde bir insanım, biraz küçüğüm abileri ablaları işlkjhg. İstediğinizi söyleyebilirsiniz hani, alınmam kırımam da =D
    Fotoğraf daha yeni, 4 gün falan anca oldu yani çekileli işljhg. Ve atlayamayacağım; yanımdaki o insan da benim hayatımın yapı taşlarından <3:

*Resimde çenem bayağı geniş çıkmış yakın çekildiğinden ve garip garip gerildiğimden, öyle hani işlkjhg *-*
    *Her ergen gibi sivilcelerim var, yani çoğu ergen diyeyim, bazıları çoo...ook şanslı olduğundan sivilcesi çıkmıyor *-*
    *Gözlüğüm komik bir biçimde yamuk durmuş ama ben gözlüğümü seviyorum <3

Beni görünce hayal kırıklığına uğradınız, di miii?
Euterpe Châtillon
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Euterpe Châtillon

Lakap : Eu ya da çok bilmiş. Siz ikisini de demeyin. Euro'da Carmy'e aittir, öyle diyeni döveriz. ^^

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 5:06 pm

Aşkımsınnn çikolataaam, aşkımsıııın limonataam, aşkımsıııınnn ooooo aşkımsınn <3
Margeaux Deschanteh
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Margeaux Deschanteh

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 5:12 pm

Sende benim aşkımsıııın <3
Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 5:33 pm

Benim Esram her şekil güzel ve kuul kız ya Very Happy <3
Margeaux Deschanteh
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Margeaux Deschanteh

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 5:47 pm

Sen çok farklısın sanki, saydıkların senin için geçerli <3 =D
Cesare Giosuè
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Cesare Giosuè

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 11:47 pm

N'Esra. Merhaba. Arkandaki kim bilmiyorum ama çok uyumlu çıkmışsınız. Very Happy İyi olmuş güzel olmuş
Barbara Elvfsie
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Barbara Elvfsie

Lakap : Barbie. :B

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 4:52 pm

Eshaaaaaa. Harbiden abinle çok benziyorsunuz. *-* Bu arada o saydığın kusurların hiç birini bulamaıdm ben ama neysee. Canımsın, aşkımsın, gdfh.
http://chosenmaster.turkforumpro.com
Madelena Housberg
Fortunatus | Tiro
 Fortunatus | Tiro
Madelena Housberg

MesajKonu: Geri: ilk ben açtım, hıh.   ilk ben açtım, hıh. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 14, 2011 8:25 am

Arkamdaki abim olyor Emre, sağol birde Very Happy

Başaaak, sende benim canımsın aşkımsın, öpçük sana. <3

ilk ben açtım, hıh.
1 sayfadaki 1 sayfası