Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Strahovski, Yvonne. Ynetici2Strahovski, Yvonne. Ynetici3Strahovski, Yvonne. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Strahovski, Yvonne.

2 posters
YazarMesaj
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

Strahovski, Yvonne. Empty
MesajKonu: Strahovski, Yvonne.   Strahovski, Yvonne. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 2:42 pm

Öncelikle geçmişi abartmış olabilirim, eğer uygun bulmazsanız değiştirebilirim ^^
    Yaş; Yirmi altı
    Kişisel Özellikler; Hayatta küçük yalanların gerekliliğini savunur. Yetenekler olmadan normal bir yaşamı destekler. Bunun bir nedeni de yeteneğini sevmiyor olmasıdır. Çünkü bazen sadece görüntüler geliyor. Bunu pek kontrol edemiyor ve kendisi de acı çekiyor. Bundan nefret ediyor. İnsanlar eğer düşmanıysa hayatlarını cehenneme çevirir; dostu olarak görmediği ancak onların Yvonne'yi dostu olarak gördüğü çok kişi vardır. Zaten çoğu kişi için sadece abla niteliğindedir. Yardım etmeyi pek sevmese de bunun eski mesleğinden dolayı gelen kötü bir şey olduğunu düşünüp kendini zorlayarak yardım ettiği olur.
    Karakter Geçmişi; Sadece bir yıldır okuldadır. Çoğu kişinin aksine yeteneğini gelişmek için hiç uğraşmadığı için okula geç başlamıştır, çok geç hem de. Gelene kadar dünyayı dolaşmıştır. Küçükken her zaman bir ajan olmak istemiştir. Bunu da ailesinden gizlice gittiği karate kurslarıyla desteklemiştir. Babası ise öz babası olmasına rağmen, Yvonne'i başka emelleri için kullanmaya çalışmıştır. Yeteneğini ise on beş yaşındayken, babası onu taciz ederken keşfetmiştir. Babasına en korktuğu şeyleri yaşatmıştır. Ancak çok zorladığı için baygınlık geçirmiştir. Ertesi gün çantasını toplayıp evden kaçmıştı, üstelik evdeki zuladaki bütün parayı alarak. Bir yıl otellede ve aradsa akrabalarını ziyaret ederek yaşadığındaysa bir güngece dışarıda dolaşırken kendisine saldırdığını sandığı bir adamla kavga etmiştir. Bilmediği şey, adamın bir CIA ajanı olmasıydı. O günden sonra onu eğitmeye başlamıştı; Yvonne gücüyle adama bir şeyler yaşattığında adam duyduğu okulu önerse de oraya gitmeyi reddetmiştir. O da ajan olmuştur. Ta ki yeteneğini hiç kontrol edememeye başladığı zamana kadar. Bu da bir yıl önce görevin ortasında yaşanmıştır ve artık yaşlanmış olan adamın önerdiği okulda bulmuştur kendini.
    Yeteneğiniz; İnsanların ve şeçilmişlerin en büyük korkularını, utançlarını görüp onlara onu yaşatabilir. Gerçek anlamda yaşatma değildir bu. Sadece beyninde yaratabilir; ama gerçek gibidir. Onlara o anı yaşatır ve bu anı yaşarlarken onları izleyebilir.

Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

MesajKonu: Geri: Strahovski, Yvonne.   Strahovski, Yvonne. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 2:50 pm

Yeteneğini belirlemelisin.
Yvonne Strahovski
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Yvonne Strahovski

MesajKonu: Geri: Strahovski, Yvonne.   Strahovski, Yvonne. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 2:52 pm

Zaten belirlemiştim.
Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

MesajKonu: Geri: Strahovski, Yvonne.   Strahovski, Yvonne. Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 2:57 pm

Bir yanlışlık oldu pardon görememişim. Ingenious!

Strahovski, Yvonne.
1 sayfadaki 1 sayfası