Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Deschanteh, Margeaux. Ynetici2Deschanteh, Margeaux. Ynetici3Deschanteh, Margeaux. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Deschanteh, Margeaux.

2 posters
YazarMesaj
Margeaux Deschanteh
Ingenious | Tiro
 Ingenious | Tiro
Margeaux Deschanteh

Lakap : Marge.

Deschanteh, Margeaux. Empty
MesajKonu: Deschanteh, Margeaux.   Deschanteh, Margeaux. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:31 pm

Ad Soyad: Margeaux Deschanteh

Kişisel Özellikler: Hırslı ve zeki. Kafasına koyduğu şeyi yapmakta kararlıdır. O şeyi yapmak uğruna her şeyi, herkesi ezebilir, kırabilir, incitebilir. Hileye başvurabilir bile. Hafifmeşrep bir yapısı vardır. Kafasına esen şeyi o anda yapabilir. Korku duygusunu neredeyse kaybetmiştir, oldukça cesurdur. Derslerine önem verir ama heyecana, atraksyona bayılır. Adrenalin dolu şeyler yapmayı, yaşamayı sever.

Karakter Geçmişi: Ailesi tarafından hep poh pohlanmıştır. Kardeşinden her zaman üstün görülmüş, o da bunu fırsat bilerek kardeşini her zaman ezmiştir. Şımartılmış olduğundan ailenin tek çocuğu gibi davvranılmıştır hep.

Yeteneğiniz: Ateş Oluşturma ve Hükmedebilme
Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

Deschanteh, Margeaux. Empty
MesajKonu: Geri: Deschanteh, Margeaux.   Deschanteh, Margeaux. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:40 pm

Hmm... Sobrius sınıfından çokta uzak değilsin ama Fortunatis ve Ingenious arasında bir karar veremedim. Fortunatis daha mı yakın. Hayır sen Ingeniossun. Ingenious!

Deschanteh, Margeaux.
1 sayfadaki 1 sayfası