Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Artık sadece sen ve ben. Ynetici2Artık sadece sen ve ben. Ynetici3Artık sadece sen ve ben. Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Artık sadece sen ve ben.

YazarMesaj
Paura Lagune
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Paura Lagune

Nerden : Aslen İntalyan ama böyle Fransa'da Slonvenya'da da yaşadı.
Lakap : Takabilecek cesaretin var mı ki?

Artık sadece sen ve ben. Empty
MesajKonu: Artık sadece sen ve ben.   Artık sadece sen ve ben. Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 3:06 pm

Berlin'in sokaklarında salına salına dolaşıyordu Paura. Tek düşünebildiği o sarışın kadındı. Emille. Babasının onunla evlenmesi bir yana, sözünü de tutmamıştı. Paura'ya sormadan evlenmeyecekti. Ama artık babasının gözünde Paura bir ucubeydi. Eminim ben gittikten sonra kafayı bulmuş ve o kadınla yatmıştır. Tabii sonrasını tahmin etmek hiç de zor değil, diye iç geçirdi. Bunları düşünmek istemiyordu, Berlin'de bir güzellik salonuna gidip kendine bakım yaptırabilirdi, ama kafası o kadar doludu ki, bakımın bir işe yaramaycağına emindi. Bu nedenle durdu, şimdi sadece sessizce yürüyordu.
Uzunca bir süre yürüdkten sonra çok yorulmuştu. Durdu. Bir ormana geldiği fark etti. Dikkatlice etrafına bakındı. Her tarafı uzun ağaçlar, kurumuş yapraklar, otlarla doluydu Paura'nın. Bir anda sıcak bir esinti hissetti. Tatlı bir meltemin yavaşça vücudunu sardığını hissetti. Rüzgar br yandan konuşuyordu sanki Paura'yla. Onu ormanın içine doğru çekiyordu. Normalde asla böyle bir çılgınlık yapmazdı Paura, ama dinlemişti rüzgarı ve yürümeye başlamıştı onunla. Kökleri toprağın altından çıkmış dev bir çınar ağacının önünde durdu. Bir ses duydu. Sanki bir şey ağacı tımrlaıyordu. Ağacın etrafında dolaştı ve tam bir kökün arkasında gelmişti ki, gözlerine inanamadı.
Karşısında bir leopar duruyordu. Üzerinde, bedeninden daha koyu renkli olan benekleri vardı. Bıyıkları incecikti, dokunursan düşecekmiş izlenimini veriyordu insana. Uzun pençeleri, kartlaşmış kökün üzerinde derin bir iz bırakmıştı. Normal bir leopardı böyle düşünüldüğünde ama bu leoparın başka bir özelliği daha vardı, aynı bir ruh gibi, beyazdı. Yürdükçe kuyruğundan beyaz ışık demetleri toz gibi dökülüyordu. Leopar yavaşça Paura'ya yaklaştı. Paura elini leoparın sırtına yaklaştırdı. Leopara yaklaştıkça eli titriyordu ama bir anda ona dokundu. Tüyleri yumuşacıktı. Onu hissedebilmek güzeldi. Leopar ona saldırmıyordu. Berlin'e her geldiğinde onu çeken şeyin, korktuğu şeyin bu leopar olabileceğini düşündü. Öyle olsa bile artık korkmuyordu. Yavaşça çömeldi leopara sarıldı. Artık sadece Paura ve bu leopar vardı.

Artık sadece sen ve ben.
1 sayfadaki 1 sayfası