Chosen Master RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chosen Master RPG

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Kurgu
    Profesör Austin'in deneyi yalnızca özel yetenekli gençlerin ortaya çıkmasına sebep olmamıştı. Okul pencerelerinden, kapılarından sızan buharın; toprakla, havayla, suyla ve çeşitli elementlerle etkileşimi sonucu bir takım varlıklar daha oluştu. Bunlar tekin yaratıklar değildiler ve gelecekte özel yetenekli Master'lara büyük sorunlar çıkaracaklardı.
Yönetim Kadrosu
Jonathan Blessed Ynetici2Jonathan Blessed Ynetici3Jonathan Blessed Ynetici4
Duyurular
#Sitemiz açılmıştır.

#Sitemizdeki avatar boyutu, 150|3xx'dir.

#Sınıf başkanı seçimlerine adaylık için lütfen Tık.

Jonathan Blessed

2 posters
YazarMesaj
Jonathan Blessed

Jonathan Blessed Empty
MesajKonu: Jonathan Blessed   Jonathan Blessed Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:37 am

• Yeteneğin Türü=Madde transformasyonu

• Yeteneğinizi Açıklayınız: Maddenin form dönüştürmesi temel özelliğidir ve bunu doğal olmayan yollarla yapar. Yani suyu gaza dönüştürebilir veya gaz-plazma karışımları yaratabilir.
  • Yeteneğinizin farkına ilk ne zaman vardınız?:

12 yaşında bir fen dersinde hayale daldı. Yeni bir süper kahraman

yarattı. Bir süre boyunca nasıl güçleri olucağına karar verdi. İlk denemesinde ise başarılı olduğunu gördü. Madde değişimini başlatmak için parmağını şaklatır. Her seviye atladığında maddenin saydamlığı azalır, dayanıklılığı artar ve vücudu daha da fazla enerji üretmeye başlar.
  • Yeteneğin dört seviyede geçireceği evrim=

• Tiro;
    Maddeyi yanı başında oluşturur fakat hareket ettiremez.
  • Gui;
    Yanı başında yarattığı maddeyi düz bir çizgi üzerinde istediği hızla hareket ettirebilir.
  • Sollers;
    Maddenin istediği yerde cisimlenmesini sağlar ve istediği gibi hareket ettirebilir.
  • Dominus;
    Vücudu çok fazla enerji üretmeye başlar ve sürekli olarak enerjisini bir şekilde boşaltması gerekir. Devasa boyutlarda maddeler yaratabilsede vücudunun hızlı ve yoğun enerji akışına alışık olmaması sebebi ile infilak eder.
Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

Jonathan Blessed Empty
MesajKonu: Geri: Jonathan Blessed   Jonathan Blessed Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:44 am

Kendi üzerindeki yan etkisini ve açıklamasını yazar mısın?
Jonathan Blessed

Jonathan Blessed Empty
MesajKonu: Geri: Jonathan Blessed   Jonathan Blessed Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 4:25 pm

Sanırım açıklayamadım ama belirtdim. Vücudu kaldırabileceğinden daha fazla enerji üretiyor ve sık kullanamaz, aralıklarlada enerjisini boşaltmazsa vücudu infilak eder. Demek istediğim buydu.
Dan McCarthy
Sobrius | Tiro
Sobrius | Tiro
Dan McCarthy

Nerden : Esram Dizimde Sabitim :D Yani Bir Yerden Gelmiyorum :D

Jonathan Blessed Empty
MesajKonu: Geri: Jonathan Blessed   Jonathan Blessed Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 4:27 pm

Pekala^^.

Jonathan Blessed
1 sayfadaki 1 sayfası